Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

19.6.Onlajny z MS17Na www.onlajny.cz můžete sledovat online přenosy ze zápasů českého týmu na fotbalovém MS do 17 let, které se koná v Mexiku. První zápas hrají Češi proti USA v 1:00 našeho času v noci z neděle na pondělí.
13.6.I poslední kolo mělo vítězeTaké pro mnohé nečekaný výsledek - naši výhru 2:1 ve Zlíně správně tipovali hned dva fanoušci - jeden s přezdívkou 1616 a druhý Přemysl Kratochvíl. Gratulujeme a příští sezonu pokračujeme!
10.6.Technický manažer informuje:"Doufám, že pro všechny fanoušky našeho klubu mám dobrou zprávu. Pokud nenastane naprosto nečekaná komplikace do 23.6. splníme podmínku vytvoření a.s. Nový název klubu bude: 1.SC ZNOJMO fotbalový klub a.s. Postup, který jsme zvolili jsme dnes průběžně konzultovali s licenčním manažerem p. Rýznarem a šéfem legislativy p. Doležalem, kteří vyslovili s tímto postupem souhlas. Cesta ke vzniku a.s bude odlišná od těch, které byly prezentovány v tisku. Jde především o zajištění větší kontinuity mezi stávající spol. s.r.o. a novou a.s. Převod musí na svém jednání 23.6 potvrdit Výk. výbor ČMFS, přičemž nepředpokládáme, že by tak neučinil." řekl Karel Hodák.
7.6.Zatím bez licenceZ druholigových klubů nedostaly profesionální licenci Varnsdorf, Vlašim, Most a 1.SC Znojmo. Mohou se odvolat ke svazovému licenčnímu tribunálu, podobně jako se v květnu odvolaly Slavia a Ústí (ty nakonec licence dostaly). Důvod neudělení licence se veřejnosti nesděluje. Jak ale podotkl náš technický manažer, jedná se o doplnění náležitostí souvisejících z převodem z s.r.o. na a.s., což by mělo být do 1-2 týdnů hotové.
6.6.Třetí nejhezčí stadion 2.ligymá náš klub 1.SC Znojmo - tedy alespoň podle hlasování na serveru vfotbal.cz. Děkujeme za přízeň a věříme, že i nadále na něj budete v hojném počtu přicházet.
5.6.Fridrich znovu dobře tipovalZatímco domácí remízu s Čáslaví nikdo v naší fanzoně na našicch klubových webových stránkách netipoval, výhru na Kladně 1:0 tipovali dobře hned tři soutěžící. Rozhodlo mezi nimi, že Vladmír Fridrich správně uhodl autora naší branky Vašíčka. Gratulujeme!
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin