Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.8.Losování 2.kola Mol cupuSledujte přímý přenos z losu 2.kola Mol cupu na youtube kanálu FAČR.
2.8.Ve 2.kole poháru do HulínaVe 2.kole Mol cupu se představíme na půdě SK Spartaku Hulín, oddílu kopané, který v minulé sezoně skončil podobně jako my na prvním nepostupové pozici (3.místo) v MSFL za 1. SK Prostějov a MFK Vítkovice. Hrát se bude ve středu 10.8. od 17:00. Asi víte, že za hostitele hraje náš bývalý hráč Dominik Krhut.
13.8.TipovačkaVýsledky obou prvních dvou zápasů neuhodl nikdo. Není se co divit, naši vysokou výhru 5:2 ve Vlašimi bylo těžké tipovat, sedm branek obvykle nepadá. Gratulujeme Zdeňkovi Gajdůškovi, ten jako jediný správně uhodl naši remízu 1:1 s Baníkem Ostrava.
20.8.Tipovačka bez vítězeNení se co divit, že nikdo neuhodl naši prohru s Opavou, takto jsme si duel, zejména 20.minutu nepředstavovali, že se hodnotí. My vyhodnocuejeme fér, ale tentokrát tipovačka nemá vítěze - kdo by také z našich fanoušků tipoval prohru, že? Další štěstí můžete využít na náš další duel v ČB. Snad tam žádná podobná 20.minuta nebude.
20.8.Budeme v televiziDalší domácí duel s FK Pardubice mění svůj termín na středu 07.09.2016 od 17:00, neboť bude vysílán Českou televizí v přímém přenosu!
26.8.Gratulace? :)Sluší se gratulovat jedinému správně tipujícímu Tomáši Novákovi, byť tedy uhádl naši prohru 0:1 v Č.Budějovicích.