archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12345>>
31.5.Vítězná tečka za sezónou, doma jsme porazili KolínZNO - KOL 3:2, 30.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovkýZ n o j m o - Sezóna 2014/15 Fotbalové národní ligy pro nás skončila vítěznou tečkou. V posledním kole jsme v domácím prostředí porazili Kolín 3:2. I přesto, že měli svěřenci trenéra Grmely po celý zápas převahu, nebyl to jednoduchý zápas. Zrazovalo je především zakončení, i kvůli němu jsme museli otáčet nepříznivé skóre 0:1. Nakonec ale vše dobře dopadlo.
30.5.Pavel Lapeš se v juniorce rozstřílel: Věřím, že to přenesu i do ÁčkaZdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Když přišel v zimní přípravě do Znojma, neměl to útočník Pavel Lapeš jednoduché. Musel se poprat se zápasovým deficitem, postupně se však dostával na jaře do formy například i vytížením v zápasech juniorského týmu. Dobrou pohodu dokazují i poslední zápasy právě za juniorku, bilance mluví sama za sebe - tři zápasy, čtyři góly. Pavel věří, že svoji střeleckou formu přetaví i v A-týmu a jeho přáním je zakončit tuto sezónu gólem do sítě Kolína.
30.5.Sezónu zakončíme domácím duelem s KolínemZdeněk PlánkaZ n o j m o - Zdá se to jako nedávno, kdy jsme v Kolíně v úvodním kole Fotbalové národní ligy zvítězili 4:0, a už tu máme poslední zápas. Jak jsme aktuální sezónu načali, tak ji také uzavřeme, tedy opět proti stejnému soupeři, tentokrát však v domácím prostředí. Utkání začíná v posledních týdnech již tradičně v neděli od 17:00.
29.5.Kdy a kde podpořit 1.SC o víkendu. Program domácích zápasůZdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Tento víkend se nabízí v aktuální sezóně jedna z posledních možností podpořit v domácím prostředí naše týmy. A-tým v neděli uzavírá Fotbalovou národní ligu nedělním zápasem proti Kolínu. Naposled v tomto soutěžním roce se pak představí už v pátek také U19 v jihomoravském derby proti Hodonínu. V akci budou i naši mladší dorostenci a mladší žáci.
29.5.U19 domácí závěr zvládla, Bogner se blýskl proti Hodonínu hattrickemZNO - H-S 4:1, 26.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Naposled na vlastní půdě se v této sezóně představila naše devatenáctka a domácí rozlučka se jí povedla na výbornou. Hodonín porazila přesvědčivě, výrazně se na tom podílel Patrik Bogner, který zaznamenal hattrick. Pomohl také bleskový vstup, skóre utkání jsme totiž právě Bognerem otevřeli již v první minutě.
28.5.Dohráno FNL: Historický úspěch Varnsdrofu, drama o krále střelcůZdeněk PlánkaZ n o j m o - 29. kolo Fotbalové národní ligy mělo bezpochyby a neoddiskutovatelně největší událost v historickém "postupu" Varnsdorfu do první ligy. Slovan vybojoval proti Olomouci potřebný bod, postup je ale v předchozí větě záměrně osázen uvozovkami. Se splněním všech technických podmínek to totiž nebudou mít Varnsdorfští vůbec jednoduché. Drama se schyluje v tabulce o krále střelců. Olomouckého Vašíčka a žižkovského Folprechta dělí pouhá jedna branka.
28.5.Juniorka proti silné Zbrojovce nezklamala a byla blízko boduZNO - BNO 1:2, 38.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V posledním utkání sezóny měla proti sobě juniorka velmi silného soka - Zbrojovku Brno. Síla soupeře se ukázala již v první půli, kdy Brňané odpověděli na naši neproměněnou penaltu dvěma přesnými zásahy. V druhé půli to dlouho vypadalo, že si svůj náskok udrží, v 77. minutě však utkání zdramatizoval krásným sólem Pavel Lapeš. Vyrovnat už se nám ale bohužel nepovedlo, i tak jsme se rozloučili se sezónou se ctí.
27.5.Mladším dorostencům se ve Frýdku nedařiloredakceZ n o j m o - Minulou středu se naše dorostenecké kategorie U17 a U16 vydaly ke svým zápasům do Frýdku-Místku. A mise to bohužel nebyla úspěšná, oběma našim týmům se nedařilo střelecky a tím pádem logicky ani výsledkově. Frýdek využil své domácí prostředí a všechny body zůstaly v Moravskoslezském kraji.
27.5.Jan Pázler po Mostu pro Deník: Takový gól už v životě netrefíJaroslav Kára / Deník Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Po nedělní prohře s Mostem jste si na našich webových stránkách mohli poslechnout dojmy Tomáš Cihláře a Romana Nehyby. Nyní vám nabízíme i pohled Jana Pázlera v rámci rozhovoru pro Znojemský deník. Jak je již zmíněno, povídání se týkalo především utkání s Mostem, ale došlo také na nadcházející poslední zápas sezóny s Kolínem.
27.5.Juniorku čeká poslední zápas sezóny, přivítá Zbrojovku BrnoZNO - BNO 1:2, 38.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - 37 kol letošního ročníku Juniorské ligy uteklo jako voda. Zbývá už odehrát pouze to poslední - 38. kolo. V něm přivítají svěřenci trenéra Tibora Dudy v domácím prostředí silného soupeře - Zbrojovku Brno. Jihomoravské derby startuje ve čtvrtek od 17:00 na Městském stadionu V Horním parku.
26.5.VIDEO: Podívejte se na sestřih utkání Znojmo - Most (0:2)ZNO - MST 0:2, 29.kolo | redakceZ n o j m o - V neděli jsme bohužel v rámci 29. kola Fotbalové národní ligy v domácím prostředí podlehli předposledními Mostu. Vy se nyní můžete podívat ve videosestřihu na nejdůležitější okamžiky zápasu a také na dvě branky Mostu, které stihl Baník vtěsnat ve druhé půli do tří minut. Byť do naší sítě, tak zvláště trefa Jana Procházky stála opravdu za to.
26.5.Debutant Roman Nehyba: Za šanci jsem rád, jen škoda prohryMilan Šoba Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V nedělním utkání proti Mostu nastala velká chvíle pro devatenáctiletého Romana Nehybu. Právě proti Baníku totiž absolvoval svůj debut nejen za A-tým, ale také ve Fotbalové národní lize a zařadil se tak k dalším juniorům, kteří v této sezóně nakoukli ve znojemském dresu do seniorského fotbalu. Roman byl samozřejmě rád za šanci, zároveň však litoval prohry.
25.5.Vylepšení pozice z minulé sezóny? Rozhovor s trenérem juniorky DudouZdeněk PlánkaZ n o j m o - Pouhá dvě kola zbývají do konce této sezóny Juniorské ligy a v tabulce zatím držíme 14. pozici. Pokud by vše dobře dopadlo, bylo by to vylepšení pozice z minulé sezóny o rovné dvě příčky. S trenérem Tiborem Dudou jsme probírali v rozhovoru nejen toto umístění, ale hodnotili před cestou do Českých Budějovic také předešlé zápasy.
25.5.Trenér Grmela hodnotí utkání s MostemZNO - MST 0:2, 29.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Nebyla to pro nás příliš příjemná neděle. Na domácí půdě jsme prohráli s Mostem 0:2 a trenér Ludevít Grmela tak logicky nemohl být spokojený dle představ a prohra ho především vůči fanouškům hodně mrzela. Trenér litoval, že mladším hráčům, kteří dostali šanci, příliš nepomohli ti zkušenější a samozřejmě také zmařených šancí.
25.5.Zápas 37.k. Juniorské ligy Č. Budějovice - Znojmo živě (VIDEOPŘENOS)!Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Náš dnešní venkovní zápas v Českých Budějovicích v rámci dohrávky 37. kola Juniorské ligy můžete moci sledovat živě prostřednictvím oficiální webu Juniorské ligy. Naše juniorka bude bojovat bojovat v přímém souboji o udržení 14. pozice v tabulce. Vy můžete svěřence trenéra Tibora Dudy podpořit na dálku právě prostřednictvím přímého přenosu. Držte palce
25.5.Juniorka na jihu Čech dvakrát vedla, nakonec brala důležitý bodCBU - ZNO 3:3, 37.kolo | Zdeněk PlánkaČ. B u d ě j o v i c e / Z n o j m o - Přímý souboj o čtrnácté místo v tabulce, takové bylo ústřední téma utkání našeho týmu v Českých Budějovicích. Zápas se po většinu zápasu podobal předchozímu duelu v Plzni. I tentokrát jsme šli dvakrát do vedení, i tentokrát soupeř dokázal skóre v druhé půli otočit. Naštěstí ale s prázdnou neodjíždíme. Remízu nám nakonec vystřelil Pavel Lapeš, jenž svoji druhou brankou rozhodl o dělbě bodů.
25.5.Tomáč Cihlář po Mostu: Šli jsme si jen zahrát a to je na h....ZNO - MST 0:2, 29.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - To, že se našim hráčům nedělní zápas proti Mostu nepovedl, vyplývá i z výsledku a prohry 0:2. Tomáš Cihlář, který jako zastupující kapitán vedl tým z kapitánskou páskou se rozhodně za nic neschovával. Po utkání byl hodně kritický a nebral si servítky. Jeho rozhovor byl i takovou výzvou k zamyšlení do posledního zápasu s Kolínem a také do nadcházející sezóny.
24.5.Znojemský deník před utkáním s Mostem: Dvě výhry, pak dovolenáZNO - MST 0:2, 29.kolo | Adam Havel / Deník Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - V neděli od 17:00 budeme hostit v předposledním domácím utkání Fotbalové národní ligy Baník Most. Již tradičně se nadcházejícímu utkání věnoval v článku Znojemský deník. Můžete si tak v textu Adama Havla přečíst postřehy k blížícímu se zápasu od našeho obránce Romana Hříbka a kanonýra Libora Žondry.
24.5.Tři minuty zkázy. Most si odváží ze Znojma tři bodyZNO - MST 0:2, 29.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - V rámci 29. kola Fotbalové národní ligy jsme na Městském stadionu V Horním parku přivítali Most a jak už bylo avizováno, šanci dostali další hráči širšího kádru. Svůj debut tak například absolvoval junior Roman Nehyba. Baník už je sice jistým sestupujícím, ovšem na jihu Moravy se předvedl v sympatickém světle. Kurz utkání mohl nabrat jiný směr, naše velká šance ze závěru první půle ale nebyla zužitkována. Most naopak v dějství druhém dokázal dvakrát udeřit a během tří minut poslat náš tým do kolen.
23.5.Výborně! U19 dovezla z Třince tři body!TRI - ZNO 0:2, 25.kolo | Zdeněk PlánkaT ř i n e c / Z n o j m o - To, co se na podzim nepovedlo v Třinci A-týmu, povedlo se nyní naší devatenáctce. Tedy odvést si do Znojma všechny tři body. Při výhře 2:0 jsme si obě branky rozdělili do dvou poločasů. V tom prvním se trefil Bogner, v tom druhém pak pojistil těsné vedení Fukal. Po celé utkání jsme byli i střelecky daleko aktivnější než soupeř a po zásluze jsme zvítězili.