archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Kdo ovládne souboj nováčků? Znojmo cestuje do ĎolíčkuB05 - ZNO 2:0, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Michal Sváček (Mafra)Z n o j m o - V neděli od 17:00 se v pražském Ďolíčku sehraje duel dvou nováčku Gambrinus ligy. Domácí Bohemians 1905 budou hostit právě náš tým a půjde o hodně. Oba celky totiž potřebují body jako sůl a právě výhra by nejen pomohla jejich bodovému kontu, ale také sebevědomí. Znojmo stále čeká na první historickou výhru v první lize. Všichni věří, že v neděli by to konečně mohlo klapnout.
30.8.Trenér Leoš Kalvoda před zápasem s Bohemians 1905B05 - ZNO 2:0, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - V neděli se potkají dva tabulkový sousedé. Znojmo je šestnácté se třemi body a patnáctí Bohemians 1905 mají pouze o bod víc. Bude se tak bojovat o pomyslných šest bodů. Trenér Leoš Kalvoda ví, že jeho tým nesmí zopakovat výkon z první půle proti Slavii, jinak nemá naději na bodový úspěch.
29.8.Zápasu na Bohemce musíme podřídit vše, říká Vlastimil HrubýB05 - ZNO 2:0, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Před znojemskými fotbalisty je v neděli velmi důležitý zápas. V souboji nováčků čeká na Jihomoravany starý známý z Fotbalové národní ligy Bohemians 1905. Oba soupeře dělí v tabulce pouhý bod, bude se tak hrát o pomyslných šest bodů. Důležitou úlohu v tomto utkání bude mít určitě i brankář Vlastimil Hrubý, s kterým jsme také vedli následující rozhovor.
27.8.Hlavní problém? Neproměňování šancí, má jasno Bronislav StáňaZNO - JAB 1:3, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Znojemská juniorka musela v úterý překousnout třetí prohru v řadě, tentokrát podlehla v domácím prostředí Jablonci. Jihomoravané měli v utkání řadu šancí, ale nedokázali je proměnit, v čemž vidí hlavní důvod prohry i jeden z tahounů týmu Bronislav Stáňa. Ten nastoupil v zápase oproti zvyklostem v této sezóně na kraji zálohy a rozhodně nezklamal.
26.8.Před utkáním si něco řekneme a pak je to jinak, mrzí R. NepožitkaZNO - SLA 0:1, 6.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Roman KantorB r n o - Hodně zklamaný byl po utkání se Slavií Radim Nepožitek. Nebylo divu, Znojmo stále čeká na první výhru v Gambrinus lize a proti trápící se Slavii byla dobrá možnost čekání ukončit. Jihomoravanům se však vůbec nepovedla první půle, která je také nakonec stála všechny body. V druhém části měl sice náš tým několik šancí na vyrovnání, ale skórovat se nepodařilo.
26.8.Juniorka doplatila proti Jablonci na neproměňování šancíZNO - JAB 1:3, 7.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Třetí porážku utržili znojemští fotbalisté v Juniorské lize. S Jabloncem však především v první půli nesehráli špatný zápas, ba naopak měli několik velkých šancí, které ale v síti neskončili. O výsledku nakonec rozhodovala druhá část, ve které se Jablonec dostal do vedení a postupně si vypracoval až tříbrankový náskok. Domácí dokázali skóre pouze korigovat brankou Kirschnera z 86. minuty.
26.8.Jeďte busem na Bohemku!!!B05 - ZNO 2:0, 7.kolo | Milan ŠobaKlub 1.SC Znojmo FK vypravuje na zápas na stadionu Bohemians Praha 1905 autobus!! Cena je 350 Kč včetně vstupenky!! Jedinou podmínkou je samozřejmě přihlásit se závazně ve Znojmě ve Fotbal baru, zaplatit předem zálohu 200 Kč a musí vás být alespoň 40!!! Odjezd ve 13:00 od Corsa, návrat tamtéž. Pojeďte povzbudit naše mužstvo a zažít fotbalovou atmosféru!
25.8.Tomáš Okleštěk: Doma jsme nedali ještě ani gól, a to se těžko vyhráváZNO - SLA 0:1, 6.kolo | Milan Šoba Foto: Roman KantorB r n o - Přišel do hry až v průběhu zápasu, přesto hru výrazně oživil. Ani aktivita Tomáše Oklešťka však nestačila k tomu, aby Znojmo urvalo proti Slavii alespoň bod. Jihomoravané nakonec prohráli 0:1 a doma stále čekají na vstřelený gól. Více už ve videorozhovoru právě se znojemským záložníkem.
24.8.Radek Buchta pro web gambrinusliga.czZNO - SLA 0:1, 6.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Sobotní zápas Znojma se Slavií byl vybrán oficiálním webem nejvyšší české fotbalové soutěže gambrinusliga.cz jako duel kola - zápas pod drobnohledem. A rámci této rubriky poskytl webu rozhovor znojemský záložník Radek Buchta. Zde si můžete přečíst menší ochutnávku a samozřejmě je i uveden odkaz na celý článek.
24.8.Domácí střelecký půst trvá, Znojmo podlehlo SlaviiZNO - SLA 0:1, 6.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Roman KantorB r n o - Znojmo nenavázalo na střelecký koncert z minulého týdne v Jablonci a i po utkání se Slavií čeká na prvním domácí gól v útočišti na Srbské. O osudu zápasu nakonec rozhodla jediná akce, po níž se v 25. minutě trefil Koreš. Jihomoravané se snažili v druhé půli o vyrovnání, ale Hnaníček, ani Nepožitek ve svých šancích neuspěli. Náš tým navíc dohrával v desíti, když byl v 89. minutě vyloučen za oplácení Reljić.
23.8.Přinese souboj s trápící se Slavií první výhru?ZNO - SLA 0:1, 6.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub Syrůček/slavia.czZ n o j m o - Hodně očí bude v sobotu upřeno na duel Znojma se Slavií. Jihomoravané remizovali v minulém kole 5:5 v Jablonci, zatímco Pražané utrpěli debakl doma s Teplicemi. Nadcházející utkání tak nabídne hodně otazníků. Dokáže se Slavia otřepat, získá Znojmo první výhru v Gambrinus lize? Utkání začíná v sobotu od 16:00.
22.8.Nebude to jednoduchý zápas, tuší před Slavií trenér Leoš KalvodaZNO - SLA 0:1, 6.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V sobotu čeká na znojemské fotbalisty v domácím prostředí Slavia Praha. Ještě nedávno by byl pražský klub jasným favoritem. Po prohře 0:7 v minulém kole s Teplicemi však nabízí nadcházející duel mnoho otazníků. Trenér Leoš Kalvoda ale z vysoké prohry Slavie rozhodně nestřílí a očekává těžkou bitvu.
22.8.Chtěli jsme Znojmo potrápit, což se moc nepovedlo, říká Jiří ZifčákTRE - ZNO 0:5, 2.kolo | Milan Šoba Foto: Martin MutlT ř e b í č - 1.SC Znojmo to nejsou jen hráči, kteří momentálně nosí znojemský dres, ale také fotbalisté, kteří jsou momentálně na hostování v jiných klubech. V pohárovém utkání běhali v třebíčském dresu hned dva kmenový hráči Znojma - Jiří Zifčák a Tomáš Lukáš. S prvním jmenovaným vám přinášíme videorozhovor, plus také s Lukášem Podzemským, který dlouho hájil znojemský dres a nyní už je hráčem Třebíče.
21.8.Výsledek je 5:0 pro domácí hodně krutý, říká brankář Petr DrobiszTRE - ZNO 0:5, 2.kolo | Milan ŠobaT ř e b í č - Znojmo sehrálo v úterý úspěšný zápas v rámci druhého kola Poháru České pošty proti Třebíčí a my vám po delší době přinášíme vidoerozhovor, ve kterém utkání hodnotil brankář Petr Drobisz a Václav Tomeček. Oba se do zápasu výrazně zapsali. Petr chycenou penaltou a Václav čtvrtým gólem do třebíčské sítě.
20.8.Prezident klubu Ota Kohoutek slaví 36 let. Gratulujeme!RedakceDíky němu prožívá fotbalové Znojmo nejlepší fotbalové období v historii klubu. Právě od převzetí klubu Otou Kohoutkem, se 1.SC Znojmo vydalo na cestu vstříc až Gambrinus lize. Prezident a majitel klubu dnes slaví šestatřicáté narozeniny. Gratulujeme a přejeme mu hodně úspěchů v pracovním i osobním životě. A hlavně ať mu 1.SC Znojmo dělá jen radost.
20.8.Znojmo v domácím poháru nezaváhalo a s Třebíčí si poradiloTRE - ZNO 0:5, 2.kolo | Zdeněk PlánkaT ř e b í č - Úspěšně vkročili znojemští fotbalisté do letošního ročníku Poháru České pošty. Ve druhém kole si poradili s domácí Třebíčí 5:0 a oplatili jí tak porážku z loňské sezóny. Po první půli si Jihomoravané vypracovali dvoubrankový náskok, který pak v druhém dějství postupně navýšili až na 5:0. Třebíč byla blízko alespoň k čestnému zásahu, ale proti bylo břevno a při penaltě Zifčáka pak brankář Petr Drobisz.
19.8.Druhá půle rozhodla o prohře Juniorky v Mladé BoleslaviMBO - ZNO 4:1, 6.kolo | Zdeněk PlánkaM. B o l e s l a v / Z n o j m o - Bitva o čelo tabulky čekala znojemské fotbalisty v rámci 6. kola Juniorské ligy. Zajížděli totiž na půdu Mladé Boleslavi, jednalo se tak o duel prvního se čtvrtým. V první části byla k vidění vyrovnaná hra a oba týmy odcházely do kabin za stavu 1:1, když na vedení domácích odpověděl Václav Vašíček. Druhá půle už se ale Jihomoravanům nevyvedla. Boleslav vstřelila tři branky a upevnila si první místo v tabulce.
19.8.Pohár České Pošty začíná pro Znojmo utkáním v TřebíčiTRE - ZNO 0:5, 2.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Znojmo bylo poprvé nasazeno do domácího poháru jako prvoligový celek do druhého kola. V něm narazí v této soutěži za poslední roky na tradičního pohárového soupeře - HFK Třebíč. Svěřenci trenéra Kalvody jsou jasným favoritem a mohou horáckému klubu oplatit loňské vyřazení. Utkání začíná v úterý od 17:00.
19.8.Vstupenky na Slavii jsou v prodeji!!ZNO - SLA 0:1, 6.kolo | RedakceZ n o j m o - Naši milí fanoušci, vstupenky na sobotní duel se Slavií Praha jsou v prodeji ve fotbal baru na stadionu ve Znojmě v tradičních odpoledních hodinách. Navíc klub udělal vstřícné gesto a ještě jednou vypraví autobusy za cenu 150,-Kč! Zvýšení pravděpodobně na 200 Kč se tedy bude týkat až v dalším duelu se Spartou. I tak ale klub částečně dopravu dotuje, což ale každý rozumný fanoušek pochopí. Pojďme zaplnit stadion podobně jako s Plzní. Přijeďte svými hlasivkami přispět k první historické výhře našich barev v Gambrinus lize. Soupeř z pražského Edenu určitě není po domácím debaklu 0:7 v úplné pohodě.
18.8.Město Znojmo podpořilo fotbal i hokejK.H.Z n o j m o - Zastupitelstvo Města Znojma na svém posledním pravidelném jednání schválilo navýšení podpory pro náš klub