archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.Z výkonu hráčů v první půli jsem hodně zklamaný, hodnotil prohru ve Varnsdorfu trenér KučeraVAR - ZNO 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaV a r n s d o r f - Hodně zasmušilý byl po sobotním utkání ve Varnsdorfu trenér Radim Kučera. Jeho svěřenci prohráli 1:2 a znojemský kouč byl hodně rozmrzelý z výkonu hráčů především v první půli. Ostatně vše podstatné zaznělo v našem rozhovoru.
29.4.Z Varnsdorfu se vracíme s prázdnouVAR - ZNO 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaV a r n s d o r f - Utkání ve Varnsdorfu se nám nevydařilo. Zvláště v první půli jakoby bychom nebyli ve své kůži a působili na hřišti matným dojmem. Varnsdorf toho dokázal využít a z jediné střely mezi tři tyče se dostal do vedení. Druhý poločas už z našeho pohledu nabídl lepší představení, vymanili jsme se z úvodního tlaku soupeře a následně začali přebírat aktivitu, srazil nás však druhý gól Varnsdorfu. Stačili už jsme jen snížit zásluhou Lukáše Motala.
27.4.Varnsdorf? Pracovité, zarputilé mužstvo, které se bude chtít dostat z výsledkové krize, říká trenér KučeraVAR - ZNO 2:1, 25.kolo | Zdeněk Plánka Foto: František StřechaZ n o j m o - Skoro přesně po roce čeká svěřence trenéra Radima Kučery cesta do Varnsdorfu. Před zmíněnou dobou z toho byla vysoká výhra 6:0. Znojemský kouč však nečeká, že by se něco podobného mělo opakovat. Čeká nás sice soupeř, který se výsledkově trápí, herně však rozhodně neselhává.
27.4.O další ligové body se popereme v dalekém VarnsdorfuVAR - ZNO 2:1, 25.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - 25. kolo Fortuna národní ligy nás zavede do dalekého Varnsdorfu. Tedy na půdu, kde se nehraje vůbec snadno, byť jsme zde v loňské sezóně zvítězili vysoko 6:0. Těžko ale předpokládat, že nás v sobotu čeká stejný scénář. Domácí již šest zápasů v řadě nevyhráli a chtěli by se z výsledkové krize vymanit.
26.4.Potlesku tribun si vážím, divák je dvanáctý hráč, říká Dominik UrbančokJiří PodzemskýZ n o j m o - Od svého letního příchodu do Znojma baví záložník Dominik Urbančok znojemské fanoušky svými přechody jeden na jednoho a technickými finesami. V našem krátkém povídání jsme se jej zeptali, jak vnímá potlesk z tribun, byť nezůstalo jen u něj, a jak zatím vnímá necelý rok ve znojemském dresu.
26.4.Snažím se makat tak, abych trenéra přesvědčil, že do základu patřím, říká Lukáš MotalJiří PodzemskýZ n o j m o - V zápasovém bulletinu na utkání se Žižkovem jste mohli najít i obsáhlé povídání s Lukášem Motalem. V rozhovoru jsme se ještě vrátili k některým aspektům vítězného utkání s Táborskem, kde nastoupil Monti na pozici stopera. Řeč byla i o Zlínu, klubu, kde Lukáš strávil podstatnou část kariéry.
25.4.Remíza se Žižkovem přinesla pohledný fotbal, podívejte se na sestřihZNO - ZIZ 2:2, 24.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Sobotní fotbal musel diváky, kteří přišli na naše utkání se Žižkovem, bavit. Sice jsme nezvítězili, ale remíza 2:2 nabídla atraktivní fotbal s řadou pohledných akcí. Především první poločas byl v tomto ohledu hodně bohatý, vždyť všechny čtyři branky se vešly právě do tohoto časového úseku. V sestřihu se můžete podívat na to nejdůležitější.
24.4.Faulovaný nekope penaltu? Věřím si, porušil úspěšně nepsané pravidlo Kuba Teplý i proti ŽižkovuZNO - ZIZ 2:2, 24.kolo | Milan Šoba Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Že by faulovaný neměl kopat pokutový kop? Kuba Teplý tohle pravidlo úspěšně porušuje a při této konstelaci se trefil z penaltového puntíku i v sobotu proti Viktorii Žižkov. Přispěl tak ke konečné remíze 2:2. Kuba vstřelil po svém zimním příchodu na jaře ve znojemském dresu už pět gólů, přičemž rovnou tři byly právě z penalt.
23.4.Myslím, že se určitě nemáme za co stydět, hodnotí remízu se Žižkovem trenér KučeraZNO - ZIZ 2:2, 24.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Čekala se v domácím utkání se Žižkovem ofenzivní bitva a také přišla. Trenér Radim Kučera zmínil po utkání v hodnocení, že především v první půli se naplnil v úvodu zmíněný předpoklad. Vždyť všechny čtyři góly padly v úvodním dějství. Druhý poločas už byl dle znojemského kouče více svázaný taktikou.
23.4.Jarní neporazitelnost starších dorostenců skončila v HodoníněHOD - ZNO 2:0, 20.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Velmi mrzutý výsledek si v pátek přivezli starší dorostenci z Hodonína. Dělali jsme si zde zálusk na prodloužení úspěšné jarní série. Soupeř, který se nacházel v tabulce až za námi, byl však jiného názoru. Dvěma góly v úvodu druhého poločasu udělal důležitý krok k pozdějšímu vítězství. Druhá nejlepší ofenziva ligy tentokrát mlčela a domácí náskok uhájili. V boji o bronzový či dokonce stříbrný stupínek jsme tak výrazně ztratili a na šestém místě ztrácíme na druhý Třinec devět bodů.
22.4.V eSCéčku před Źižkovem najdete mimo jiné rozhovor s Montim, Urbim a TeplajsemredakceZ n o j m o - Proti Žižkovu sice hrajeme domácí zápas netradičně v sobotu, to však neznamená, že byste přišli o zápasový bulletin. Bude již tradičně s možností vyhrát, no a také nabitý rozhovory. Krom tria našich borců si můžete například pročíst povídání s trenérem Žižkova Davidem Vavruškou.
22.4.Ofenzivní bitva se Žižkovem skončila dělbou bodůZNO - ZIZ 2:2, 24.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - To, co slibovalo utkání Znojmo - Žižkov, své očekávání naplnilo. Především tedy v první půli, která se nestrannému divákovi musela líbit. Žižkov byl při svých výpadech velice efektivní a dvakrát se dostal do vedení. My jsme měli o něco více šancí, ovšem zakončení nám tolik nevycházelo. Přesto jsme pokaždé vedení soupeře dorovnali. Druhý poločas už byl na příležitosti chudší a síť se ani v jedné bráně nerozvlnila.
21.4.Ofenziva Žižkova budí respekt, říká před sobotním zápasem trenér KučeraZNO - ZIZ 2:2, 24.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - I ve 24. kole Fortuna národní ligy nás čeká soupeř, který má na jaře velice dobrou formu. Žižkov budí respekt především ofenzivou, vždyť na jaře nasázel pět gólů Sokolovu a Frýdku-Místku. Skvělé produktivity soupeře si je vědom i trenér Radim Kučera. Věří však, že po smolné prohře v Třinci se budeme doma prezentovat vítězně.
21.4.V sobotu budeme čelit ofenzivně naladěné Viktorce ŽižkovZNO - ZIZ 2:2, 24.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Sobotní večer bude na Městském stadionu v Horním parku vyhrazen fotbalové bitvě proti Viktorii Žižkov. A fanoušci ofenzivní podívané si zřejmě přijdou na své, stejně jako my totiž sází Žižkov na ofenzivní notu. Posuďte sami, my 40 vstřelených gólů, Žižkov 42. Utkání startuje v 19 hodin, počasí se vylepšilo, věříme, že nás přijdete podpořit v hojném počtu.
19.4.Mohli jsme jít do brejku, místo toho jsme inkasovali, komentoval těsnou prohru v Třinci trenér KučeraTRI - ZNO 2:1, 23.kolo | Zdeněk PlánkaT ř i n e c / Z n o j m o - V životě trenéra je jen málo horších věcí, než když vaši svěřenci inkasuji gól v nastaveném čase, který vás připraví o body. Právě to se bohužel stalo v úterý v Třinci. Znojemský lodivod Radim Kučera byl samozřejmě rozmrzelý, přesto i tentokrát věcně zhodnotil utkání a těsnou prohru 1:2.
19.4.Kdybychom vyřešili některé možnosti líp...prohra je krutá, smutnil Kuba TeplýTRI - ZNO 2:1, 23.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňT ř i n e c / Z n o j m o - Kuba Teplý vstřelil v úterý svůj čtvrtý jarní gól v dresu Znojma, radost z něj však nakonec příliš neměl. Třinci, kde Kuba ještě na podzim hrával, jsme podlehli těsně 1:2 až gólem z nastaveného času. Zimní posilu samozřejmě prohra mrzela, zvláště když věděl, že šancí na příznivější výsledek bylo dost.
18.4.Hořký závěr v Třinci, o bodový zisk jsme přišli v nastaveném časeTRI - ZNO 2:1, 23.kolo | Zdeněk PlánkaT ř i n e c / Z n o j m o - Dubnové úterý připravilo oběma aktérům utkání pořádně chladné počasí. Domácí Třinec spoléhal především na standardní situace, které nakonec také vedly k naší porážce. Na branku Čelůstky jsme ještě v druhém dějství dokázali reagovat proměněným pokutovým kopem Kuby Teplého. Zásah Dediče v nastaveném čase nás ale definitivně připravil o bodový zisk.
17.4.Starší dorost pokračuje v parádní jarní jízdě! Přerov rozdrtil sedmi góly!ZNO - PRE 7:0, 19.kolo | Zdeněk PlánkaC h v a l o v i c e - Druhý domácí zápas ve Chvalovicích skončil prakticky totožně jako ten první. Naši mladíci rozebrali Přerov do poslední součástky a zvítězili vysoko 7:0. Už v 9. minutě otevřel skóre Novák a rozjel se střelecký koncert. Do přestávky to bylo 5:0, v druhém dějství ještě přidali góly Švejda a Martinek. V tabulce jsme sice stále pátí, ale krůček po krůčku stahujeme týmy před námi. Na jaře jsme navíc stále neporaženi.
17.4.Velký pátek přinesl výhru nad Táborskem, podívejte se na sestřih a krásné gólyZNO - SEU 3:0, 22.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - I v pátečním domácím utkání s Táborskem, které se neslo ve svátečním duchu, jsme naplnili třígólovou normu a zvítězili po brankách Dominika Urbančoka, Kuby Teplého a Rosťi Šamánka. Potěšilo pochopitelně i čisté konto. V našem tradičním sestřihu se můžete na všechny zmíněného góly podívat včetně toho nejdůležitějšího, co se v utkání událo.
17.4.Dvanáctý vs. pátý, Šumbera vs. Teplý, netradičně v úterý zajíždíme do TřinceTRI - ZNO 2:1, 23.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Fortuna národní liga nabízí tento týden opravdu pestré menu, odehrají se totiž rovnou dvě kola. V rámci 23. zajíždíme do Třince, kde budeme bojovat o další body v boji o třetí místo. Ve Slezsku nás tentokrát nečeká výkop v 10:15, ale v 17:00. A podvečerní duel bude nabízet řadu zajímavostí, jednou z nich je jistě souboj dvou hráčů, kteří si v zimě prohodili dres - Šimona Šumbery a Kuby Teplého.