Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.4.Z Tábora poprvé v historii jedeme s výhrou a ukončujeme nemilou sérii!!SEU - ZNO 0:1, 23.kolo | Milan ŠobaZ Táborska se nám nikdy nepovedlo přivézt výhru, takže i vzhledem k naší nemilé sérii 5 zápasů bez výhry se nám u fotbalové veřejnosti moc šancí nedávalo. Proti všem předpokladům ale naši borci postavili jediný (a rovněž historicky premiérový) gól Tomáše Pospíšila a z jihu Čech vezeme do našeho královského města 3 body!
20.4.Pozvánka na sobotní fotbal ve Znojmě!RedakceZ n o j m o - Minulý víkend jsme na znojemských fotbalových stadiónech viděli fotbalu do sytosti. Jelikož mnoho našich týmů hrálo v domácím prostředí, zajíždí tento víkend na hřiště soupeřů. Avšak o fotbal ve Znojmě ochuzeni nebudete. V sobotu bude na co koukat, v neděli si můžete užít svůj volný čas jinak než fotbalově.
20.4.Vzhůru na Tábor(sko)!SEU - ZNO 0:1, 23.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Pohled na tabulku posledních pěti zápasů FNL není vůbec radostný, jelikož na úplně posledním místě s pouhými dvěma body je naše mužstvo. Po domácí remíze 0:0 s Vítkovicemi následovaly tři prohry a v minulém kole opět remíza 2:2 ve Frýdku-Místku. Výhru by to už chtělo jako sůl - tak proč ne v městě husitů?
19.4.Mladší žáci na úvod jara válí!ZNO - HRD 8:2, 12.kolo | RedakceZ n o j m o - Mladší žáci do své soutěže vstoupili na začátku jarních bojů velmi slušně, i když mladší žáci jsou hlavně protihráči, jelikož za naši kategorii mladších žáků hrají věkem ještě chlapci přípravky. V prvním kole po pohledném výkonu porazili Dobšice a o tomto víkendu pokračovali, kdy pro změnu přehráli Hrádek. Tímto dokazují, že věk není rozhodující, jde přeci o fotbalové umění.
17.4.K dohrávce do Frýdku-Místku!FMI - ZNO 2:2, 18.kolo | Milan Šoba, Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Dubnový zápasový maraton našeho mužstva nadále pokračuje. Po dvou výsledkově nepovedených domácích prohrách nás nyní čekají dva duely venku. Nejprve v úterý 17.dubna ve Frýdku-Místku!
17.4.Povstání z popela ve Frýdku-Místku!FMI - ZNO 2:2, 18.kolo | Milan Šoba, Foto: mfkfm.czF r ý d e k - M í s t e k - Asi by si na nás po první půli ve Frýdku-Místku nikdo nevsadil ani zlámanou grešli, ale nezdolní optimisté, kteří našemu týmu věřili, pak asi až tolik překvapení nebyli, když téměř doslova povstali naši borci jak bájný Fénix z popela a v oslabení vybojovali alespoň bod! Pozitivem jsou i dvě vstřelené branky i to, že se trefil kanonýr Václav Vašíček!
16.4.Šestnáctka porazila Žďár nejtěsnějším rozdílemZNO - ZNS 1:0, 21.kolo | RedakceZ n o j m o - Výborný úvod utkání nám přinesl vedení, což se nakonec ukázalo jako rozhodující moment utkání. Šestnáctka si tímto vítězstvím upevnila čtvrté místo v tabulce MSDD. Teď čeká naše dorostence herní pauza a k dalšímu utkání nastoupí, vinou různých předehrávek a odložení až na začátku května.
16.4.U15 během utkání vždy dotahovala a nakonec bod vyválčila!ZNO - LIS 3:3, 19.kolo | Redakce, Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Patnáctka minulý týden v domácím prostředí nezvládla souboj o první místo v tabulce s Hodonínem. Nyní měla možnost na reparát. Hrálo se opět doma, nyní však v Husových sadech a soupeř byl taktéž kvalitní, jelikož přijela třetí Líšeň. Bohužel výkon nebyl o moc lepší, ale alespoň bod se nakonec podařilo ubojovat brankou v poslední minutě.
15.4.Honza Javůrek po duelu s PardubicemiZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - K videorozhovoru jsme si pozvali střelce naší žel jediné branky proti Pardubicím - Honzu Javůrka.
15.4.Asistent Darko Šuškavčević po duelu s PardubicemiZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Tentokrát jsme místo trenéra požádali o pár slov po zápase asistenta Darko Šuškavčeviće.
14.4.Půlroční neporazitelnost skončila, devatenáctka padla s Baníkem!ZNO - OSB 0:1, 21.kolo | RedakceZ n o j m o - Takřka půl roku naši starší dorostenci neprohráli mistrovské utkání. Na domácí půdě dokonce více jak šest měsíců, než přijel ostravský Baník a krásně trefeným přímým kopem ukončil tuto sérii. Utkání bylo vyrovnané, dvě dobré situace nevyužil Martinek a Svoboda. Hosté se prosadili zmíněným přímým kopem a vezou do Ostravy všechny body.
13.4.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstevRedakceZ n o j m o - Předvoj celého víkendu bude v pátek, kdy naše áčko vyzve Pardubice. Od sobotního dopoledne do nedělního odpoledne poté můžete přecházet z Čafky do Husových sadů a můžete shlédnout opravdu od každého fotbalového utkání něco. Opravdu nás čeká hodně živý fotbalový víkend ve Znojmě.
13.4.Dali jsme branku, ale tři obdrželi ze standardních situacíZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Po třech zápasech jsme protrhli střeleckou smůlu, žel hosté se trefili ze dvou přímých kopů a jedné penalty.
12.4.Matúš Lacko po zápase FNL: 1.SC Znojmo FK - FK Baník SokolovZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviPo prohraném zápase je vždycky těžké s k němu vyjádřit. Matúš Lacko těžko hledal slova, ale rozhovor bych ochotný poskytnout.
12.4.Trenér Leoš Kalvoda po zápase FNL: 1.SC Znojmo FK - FK Baník SokolovZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviAni trenér Leoš Kalvoda nemohl logicky pronášet žádná jásající slova. Sám připomněl, že jednou se člověk raduje, jednou smutní - takový je fotbal.
12.4.Pavel Horváth po zápase FNL: 1.SC Znojmo FK - FK Baník SokolovZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviTrenér Baníku Sokolov měl pochopitelně radost. Víte pokolikáté už byl ve Znojmě?
12.4.Před zápasem s PardubicemiZNO - PCE 1:3, 22.kolo | Milan a Matěj ŠoboviZ n o j m o - Není čas dlouze se babrat v neúspěších, hned v pátek 13.4. nás čeká další domácí zápas a nikdo nepochybuje, že budeme chtít vstřelit alespoň jednu branku, což se nám v posledních třech duelech nepovedlo, a pak samozřejmě i vyhrát - tedy dát alespoň o jednu branku více jak soupeř. Podaří se nám to? To se dozvíme v souboji s fotbalisty z města perníku cca v 18:15, neboť o půl páté začíná vzájemný duel.
10.4.Devatenáctka loupila v Opavě a veze letošní první vítězstvíOPB - ZNO 1:2, 20.kolo | RedakceO p a v a/Z n o j m o - Netradičně v pondělí zajížděli naši starší dorostenci do Krnova na umělou trávu odehrát své mistrovské utkání MSDL proti Opavě. Po dvou domácích remízách si připsali důležité tři body a částečně pomstili naše áčko, které zde před devíti dny prohrálo. O osudu utkání rozhodl proměněnou penaltou Milan Moravec.
9.4.Trenéři společně - seriál interaktivních seminářůRedakceZ n o j m o - Ve spolupráci UČFT, FAČR a ČOV vznikl nový projekt, jehož cílem je sdílení informací a diskuze pro trenéry. Mezi přednášejícími budou Antonín Barák, Jiří Vorlický, Luboš Kozel nebo Petr Kouba.
9.4.Přípravka vstoupila do jara podařenými výkonyRedakceZ n o j m o - V sobotní dopoledne se na stadionu v Husových sadech uskutečnilo 1. kolo krajské přípravky U11 a U9. Soupeřem nám byly týmy ČAFC Židenice 2011 a FC Baník Ratíškovice. Jak se našim barvám dařilo posuďte sami.
8.4.Jediná branka rozhodla o naší prohřeZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviŽel po tomto zápase musíme konstatovat, že už jsme tři duely v řadě nedali branku a získali jen jediný bod. O všem rozhodla jedna branka, kterou k naší nelibosti vstřelili hosté a my tak máme v pátek proti Pardubicím doma co napravovat.
7.4.Přijede Baník Sokolov s Pavlem HorváthemZNO - SOK 0:1, 21.kolo | Milan a Matěj ŠoboviPo prohře v Opavě se naši hráči budou snažit napravit bodový výpadek a získat ideálně všechny tři body v neděli 8.dubna od 15:30 na domácím stadionu. Až z úplného západního cípu Česka přijede do Znojma A-tým klubu, který v tomto roce slaví 70.výročí. Trenérem žlutozelených je pak bývalý hráč především Viktorie Plzeň Pavel Horváth.
6.4.Přestřelka jako v hokeji, U18 bere první tři jarní bodyTRE - ZNO 4:8, 22.kolo | RedakceZ n o j m o/T ř e b í č - Netradičně ve čtvrtek jsme zajížděli předehrát 22. kolo MSDD. Netradiční však nebyl jen termín utkání, ale i výsledek. Utkání se přítomným divákům na umělé trávě v Třebíči muselo líbit, jelikož padlo 12 branek. Naše osmnáctka poprvé na jaře skórovala a taktéž poprvé na jaře vyhrála.
6.4.Pozvánka na víkendová utkání našich mužstevRedakce, Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Čeká nás první kompletní dubnový víkend a předpověď počasí vypadá velmi slibně, takže ideální možnost se zajít podívat na fotbalové stadiony našich mužstev. Bude na co koukat. Svá utkání odehraje přípravka, žáci a víkend završíme samozřejmě domácím utkáním našeho A mužstva se Sokolovem.
4.4.U14 ztratila vítězství v samotném závěru utkáníSPB - ZNO 2:2, 17.kolo | RedakceZ n o j m o - Až na poslední březnový den se museli počkat naši starší žáci, aby mohli nastoupit k mistrovskému utkání. Kategorie U14 se sousedem v tabulce remizovala 2:2. Výsledek na vlas stejný jako na podzim. Průběh utkání taktéž stejný jako na podzim, vedení 2:0 a konečný výsledek 2:2.
2.4.Ve šlágru kola bylo Blansko šťastnější, rozhodla vlastní brankaZNO - BLA 0:1, 19.kolo | RedakceZ n o j m o - Ve šlágru kola MSDD mladšího dorostu se proti sobě postavily týmy, které držely aktuálně nejlepší formu v soutěži. I redakce zvala na tento duel, který přinesl opravdu zajímavou podívanou. Rozhodla vlastní branka v neprospěch našich barev.
1.4.Pohankův hattrick sestřelil ProstějovZNO - PRO 3:1, 19.kolo | RedakceZ n o j m o - Kategorii U17 zastihl úvod jara v dobré pohodě. Dvě domácí utkání, dvě vítězství. Tentokrát se naši borci poprvé v tomto roce představili v mistrovském utkání na přírodní trávě. V bojovném utkání jsme zvítězili a hlavním strůjcem tří bodů byl Radim Pohanka, autor hattricku.
31.3.Odplata v OpavěOPA - ZNO 3:0, 20.kolo | Milan a Matěj ŠoboviNejvětší aspirant na postup do nejvyšší soutěže oplatil našemu týmu podzimní prohru ze Znojma a tak všechny tři body zůstaly v Opavě.
30.3.Šlágr kola - hrajeme v Opavě!OPA - ZNO 3:0, 20.kolo | Milan ŠobaI když si Česká televize vybrala pro svůj přímý přenos z kola FNL jiný zápas, my si myslíme, že hlavním magnetem kola je souboj vedoucí Opavy a našeho 1.SC Znojmo FK. A to nejen proto, že hraje první s pátým v tabulce, ale i proto, že jsme jedním z pouhých třech týmů, který právě Opavě vzal v tomto ročníku v zápase všechny tři body a porazil ji!
29.3.Pozvánka na velikonoční fotbal ve ZnojměRedakceZ n o j m o - Poprvé v tomto roce uvidíme na znojemském pažitu i další týmy než naše áčko. Níže Vám přinášíme pozvánku na tento víkend, kde si můžete od pátku do neděle vychutnat domácí utkání našich mládežnických mužstev.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin