Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

14.12.S předvedenou hrou panuje velká spokojenost, chválí po podzimu trenéři U15 Dvořák a DítěredakceZ n o j m o - Ročník 2003 patřil v minulé sezóně k našim nejúspěšnějším týmům. Nyní se hráči posunuli do kategorie U15 a i zde potvrzují svoji kvalitu, byť tým ztratil některé ze svých opor. Za celý podzim naši mladíci jen jednou klopýtli a přezimují na první pozici, což musí jistě trenéři Václav Dvořák a Marek Dítě kvitovat. Suverénně nejlepším střelcem týmu i celé soutěže se stal se sedmadvaceti góly Oldřich Prágr.
12.12.Chválíme hráče za svědomitý přístup, hodnotí podzim trenéři U14 Palička a SteinhauserredakceZ n o j m o - Od nejmladších žákovských kategorií se přesouváme ke starším. Konkrétně ke kategorii U14, kterou vedou trenéři Libor Palička a Miroslav Steinhauser. Oba byli s výkony svých svěřenců v podzimní části spokojení. Ti přezimují na třetí pozici a na jaře si budou brousit zuby na mety nejvyšší. Nejlepším střelcem týmu se stal s jedenácti góly Petr Štancl.
11.12.Kluci mají velký potenciál se zlepšovat, říkají trenéři U13 Pikolon a TurekredakceZ n o j m o - I náš žákovský tým U13 se stejně jako mladší kategorie poměřuje s nejlepšími moravskými týmy. Po náročných bitvách obsadili svěřenci trenérů Martina Pikolona a Miroslava Turka po podzimu devátou pozici. Právě oba trenéři uplynulý rok hodnotí a vidí ve svých svěřeních velký potenciál.
9.12.V zimní přípravě čekají na hráče mimo zápasů i dvě soustředěníZdeněk PlánkaZ n o j m o - Zimní přípravu tradičně odstartuje účast v Tipsport lize, o čemž jsme již informovali. V dalších utkáních narazíme například i na rakouské soupeře, v generálce na jarní start Fortuna národní ligy změříme síly v domácím prostředí s třetiligovou Kroměříží. Hráče také čekají během zimní přípravy dvě soustředění, jedno kondiční a jedno herní.
8.12.A-tým má za sebou poslední trénink roku, znovu se sejde 8. lednaZdeněk PlánkaZ n o j m o - Osmý prosinec byl pro A-tým posledním tréninkovým v roce 2017. Páteční dopolední fotbal na umělé trávě na Městském stadionu v Horním parku byl poslední tréninkovou jednotkou před dovolenou. K dalšímu společnému tréninku se hráči sejdou až v novém roce 2018, konkrétně osmého ledna.
7.12.Mohli bychom být spokojení s šestým místem, ale chceme více, říká trenér BalcárekZdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Má za sebou první půlrok v novém působišti a můžeme konstatovat, že byl úspěšný. Trenér Jiří Balcárek hodnotí podzim, ve kterém jsme obsadili šesté místo kladně, ale cítí, že to mohlo být ještě lepší. V rozhovoru se znojemským lodivodem jsme "projeli" všechna důležitá témata podzimu a samozřejmě se také trochu podívali směrem dopředu.
6.12.Escéčko na ledě, závěr roku zpestřil tradičně hokejZdeněk PlánkaZ n o j m o - Stejně jako v předchozích dvou letech i nyní zpestřil A-týmu závěr roku hokej. Tentokrát to byla v Nevoga aréně velmi vyrovnaná bitva. Modrý tým v bráně s kapitánem Tomášem Cihlářem zvítězil nad oranžovým týmem v braně s Honzou Hladíkem těsně 6:5.
5.12.Naším cílem bylo herně se zlepšovat, to se povedlo kvitují trenéři U12 Bulín a MičkaredakceZ n o j m o - Nejmladší žákovská kategorie bojovala opět v konkurenci nejlepších moravských týmů. Jak zmiňují ve svém hodnocení podzimu trenéři Zdeněk Mička a Pavel Bulín, šlo především o to, vytvořit dobrý kolektiv a zvyknout si na tréninkovou a zápasovou morálku, a to se povedlo. Do jara bude naše U12 startovat z jedenácté pozice. Nejlepším střelcem týmu se stal z dvanácti brankami Matyáš Bernát.
4.12.Opět účastníky zimní Tipsport ligy, v základní skupině se Zbrojovkou Brno, Skalicou a PardubicemiZdeněk PlánkaZ n o j m o - I tuto zimu budeme účastníky Zimní Tipsport ligy. Stejně jako v loňském ročníku jsme byli nalosováni do brněnské skupiny a opět se tak potkáme se Zbrojovkou Brno, Pardubicemi a slovenskou Skalicou. Do turnaje vstoupíme jihomoravským derby se Zbrojovkou Brno ve středu 10. ledna.
4.12.Gymnázium Dr. Karla Polesného otevírá sportovní tříduZdeněk PlánkaZ n o j m o - Gymnázium Dr. Karla Polesného se rozhodlo pro projekt, který jako sportovní klub musí rozhodně kvitovat. Otevírá totiž sportovní třídu pro žáky 9. tříd. Zaujala Vás tato zpráva? Všechny potřebné informace najdete v článku, 7. prosince se navíc můžete zúčastnit talentových zkoušek nanečisto a workshopu sportovního tréninku.
1.12.Nejproduktivnějšími hráči podzimu Šamánek s Javůrkem, nejvytíženějšími Cihlář s VeselýmZdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Fortuna národní liga má za sebou podzimní část a my se tak můžeme ohlédnout a podívat se na šestnáct odehraných zápasů pohledem individuálních statistik hráčů našeho týmu. Potřetí v řadě ovládl půlroční produktivitu záložník Honza Javůrek, který se o pomyslné žezlo dělí s Rosťou Šamánkem. Co se týče vytíženosti hráčů, vládnou zde defenzivní hráči. Jen brankář Vlasta Veselý a kapitán Tomáš Cihlář odehráli všechny minuty ve Fortuna národní lize.
29.11.Áčko bude trénovat do 8. prosince, tréninky si zpestří hokejem či florbalemZdeněk PlánkaZ n o j m o - Fortunu národní liga má sice již přestávku, svěřenci trenéra Balcárka ale ještě plní tréninkové jednotky. Bude tomu až do 8. prosince, kdy hráči nastoupí na zaslouženou dovolenou. Tréninky mají tradičně uvolněnou náladu a jsou zpestřeny různými sporty, stejně jako v minulých sezónách půjde o hokej či florbal.
28.11.Poslední zápas roku 2017 přinesl bod z Hradce. Podívejte se na sestřihHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | redakce Foto: fchk.czZ n o j m o - Sestřih našeho posledního mistrovského utkání v roce 2017, které jsme sehráli v Hradci Králové je tentokrát poněkud chudší na šance. Ne, že by oba týmy rezignovaly na ofenzivu, ovšem nevycházela jim finální fáze. Přesto byly k vidění dva góly. Oba se vměstnaly do druhé půle. Nejprve poslal domácí do vedení Knejzlík, pět minut před koncem srovnával na konečných 1:1 David Štrombach.
27.11.Největší zážitek v dosavadní kariéře, říká o debutu ve FNL Vojta ŠvarcHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | Milan ŠobaZ n o j m o - Běžela 84. minuta utkání 16. kola Fortuna národní ligy Hradec Králové - Znojmo, když na hřiště, pro mnohé možná překvapivě, vyběhl v našem dresu osmnáctiletý mladík Vojtěch Švarc. Připsal si tak svůj debut nejen za A-tým, ale i ve druhé lize a navíc byl u vyrovnání na konečných 1:1. Při vstupu na hřiště totiž ukazovala světelná tabule pro Znojmo nepříznivý stav 0:1. Hned za minutu ale srovnal David Štrombach. Vojty jsme se po utkání ptali na jeho dojmy.
26.11.Hradec jsme v druhé půli zatlačili, zasloužený výsledek, říká o remíze Kuba TeplýHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | Milan Šoba Foto: fchk.czH r a d e c K r á l o v é - V Hradci Králové tvořili naše úderné ofenzivní duo na hrotu útoku Tonda Růsek a Kuba Teplý. Právě s druhým jmenovaným jsme si po utkání povídali a hodnotili konečnou remízu 1:1 v posledním mistrovském utkání roku. Kuba stejně jako trenér viděl výsledek jako zasloužený.
25.11.Solidní závěr roku. Z Hradce Králové vezeme cenný bodHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | Zdeněk Plánka Foto: fchk.czH r a d e c K r á l o v é - Poslední mistrovské utkání roku nás zavedlo do Hradce Králové. I přesto, že jsme od 53. minutě prohrávali, odvážíme si z východu Čech cenný bod. Ten trefil v 85. minutě David Štrombach. V tabulce tak přezimujeme na šestém místě s pětadvaceti body, na vedoucí pozici ztrácíme šest bodů.
25.11.Vyrovnat jsme si zasloužili, hodnotí remízu v Hradci trenér BalcárekHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | redakce Foto: Libor DuchoňH r a d e c K r á l o v é - Větší spokojenost vyzařovala na tiskové konferenci po remízovém utkání s Hradcem Králové z našeho trenéra Jiřího Balcárka. Ten konstatoval, že jsme si zasloužili vyrovnat, což se stalo v 85. minutě zásluhou Davida Štrombacha. Kvitoval také, že se povedlo ustrážit nejlepšího střelce druhé ligy Jana Pázlera.
24.11.Umístění Hradce mě překvapuje, stále je to ale jeden z kandidátů na postup, říká asistent trenéra Miroslav PaulZdeněk PlánkaZ n o j m o - Ani před posledním mistrovským utkáním roku nechybí rozhovor s trenérem. Nadcházejícího soupeře z Hradce Králové jsme ale tentokrát rozebírali s asistentem trenéra Balcárka Miroslavem Paulem. Východočeši se trápí, mladý kouč však stále vidí Hradec jako jednoho z adeptů na postup. I my však budeme bojovat o postupovou naději, výhra by nám zaručila přezimování v předních místech tabulky.
23.11.Rok 2017 zakončíme na půdě Hradce KrálovéHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Zápas, který vítězi zachová šance na postup? Dost možná se tak dá označit naše utkání v Hradci Králové v rámci jarní předehrávky Fortuna národní ligy. V tomto směru bude více pod tlakem soupeř, který má na svém kontě 21 bodů a před sezónou byl označován za jednoho z favoritů na postup. Znojemský tým má o tři body více a pokud by uspěl, stáhl by náskok aktuálně vedoucí Opavy na čtyři body. Utkání startuje v sobotu od 14 hodin.
22.11.Hradec je pod tlakem, čekal, že bude v tabulce jinde, vnímá David HelísekHKR - ZNO 1:1, 16.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - V sobotu nás čeká poslední mistrovské utkání roku 2017. V rámci jarní předehrávky se představíme na hřišti sedmého Hradce Králové. S ním jsme doposud ve druhé lize svedli tři bitvy. V našem kádru jsou dva hráči, kteří do všech zasáhli. Jedním z nich je Stijepo Njire, tím druhým David Helísek. Právě se zkušeným obráncem jsme si o nadcházejícím utkání povídali.
21.11.Podívejte se na sestřih vítězného obratu proti Olympii PrahaZNO - OLY 2:1, 15.kolo | redakceZ n o j m o - Byť se poslední domácí utkání roku 2017 nevyvíjelo dobře, nakonec mělo šťastný konec. V rámci 15. kola Fortuna národní ligy jsme porazili Olympii Praha po obratu v druhé půli 2:1. O třech bodech rozhodli střídající hráči Tonda Růsek a Stijepo Njire. Na oba naše góly včetně nejdůležitějších okamžiků utkání se můžete podívat v sestřihu.
20.11.Je důležité, že jsme se dokázali zvednout, komentuje výhru nad Olympií kapitán Tomáš CihlářZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Fortuna národní liga má za sebou první část. Zakončili jsme ji výhrou nad Olympií Praha a v tabulce se posunuli na šesté místo. Vítězné utkání, ale také úvodní fázi sezóny jsme hodnotili v rozhovoru s kapitánem Tomášem Cihlářem. Ten byl spokojený s dílčím úspěchem v podobě výhry nad Olympií, se šestým místem po podzimu už ale tolik spokojený nebyl.
20.11.Ve Znojmě na zkoušce francouzský defenzivní univerzál Mahamadou DraméZdeněk PlánkaZ n o j m o - V tomto roce nám zbývá odehrát ještě jedno soutěžní utkání, už nyní se ale ohlížíme po případných posilách, které by mohly zasáhnout do jarních bojů Fortuna národní ligy. Na jih Moravy tak přicestoval na zkoušku francouzský defenzivní fotbalista Mahamadou Dramé, který naposled působil ve slovenských Košicích.
18.11.Do druhé půle jsme šli s větší agresivitou a touhou utkání zlomit, říká Jarda SvozilZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Milan Šoba Foto: Libor DuchoňZ n o j m o - Zápas s Olympií Praha v rámci 15. kola Fortuna národní ligy se nevyvíjel podle našich představ. Po první půli jsme prohrávali se soupeřem 0:1. I znojemský stoper Jarda Svozil uznal, že to v úvodním dějství nebylo ono, byť jsme měli narozdíl od hostů několik šancí. Až přestávková bouře v kabině zažehla tu správnou jiskru k otočení výsledku.
17.11.Barikádu Olympie Praha jsme prolomili až ve druhé půli a prodloužili domácí neporazitelnost na šest utkáníZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - I v posledním domácím utkání roku jsme si nadělali více problémů, než bylo zdrávo. Soupeře jsme totiž už ve čtvrté minutě pustili do vedení, a pak celý první poločas marně bušili do zavřené obrany. Skóre jsme otočili až ve druhém dějství, pomohla tomu bouřka v kabině a také dva střídající hráči. Po příchodu na hřišti se prosadil Tonda Růsek a Stijepo Njire. Domácí neporazitelnost jsme si tak přenesli i do roku 2018
17.11.První poločas nebyl vůbec dobrý, do druhého nastoupil úplně jiný tým, hodnotí výhru nad Olympií trenér BalcárekZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Domácí kabina na Městském stadionu v Horním parku v této sezóně takovou přestávkou bouřku nepamatuje. Trenér Jiří Balcárek nebyl vůbec spokojený s výkonem týmu v prvním poločase utkání proti Olympii Praha. Byť nechtěl prozradit, co se v kabině dělo, zřejmě to mělo účinek. V druhém dějství se nám totiž nepříznivý výsledek povedlo otočit a zvítězili jsme 2:1.
16.11.V posledním domácím utkání proti nebezpečnému nováčkovi, hostíme nejlepší tým na hřištích soupeřů - Olympii PrahaZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - V posledním domácí utkání roku se střetneme proti nevyzpytatelnému nováčkovi. Olympia Praha je jedním z překvapení aktuálního ročníku Fortuna národní ligy, doposud již nasbírala dvacet bodů a je jen o bod za naším celkem. Hájit domácí pěti zápasovou sérii bez prohry budeme proti nejlepšímu týmu na hřištích soupeřů. Utkání startuje v tradičních pátečních 19:30.
15.11.Situaci nám komplikuje rozsáhlejší marodka, říká před utkáním s Olympií Praha trenér BalcárekZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk Plánka Foto: Jakub DubovskýZ n o j m o - Ve sváteční den nás čeká poslední domácí utkání roku. V rámci 15. kola Fortuna národní ligy budeme hostit nováčka - Olympii Praha. Trenéru Jiřímu Balcárkovi dělá před zmíněným duelem starosti rozsáhlejší marodka a také nečitelnost soupeře. Pražané jsou pro všechny soupeře velkou neznámou, možná i proto jsou aktuálně nejlepším týmem na hřištích soupeřů.
15.11.Česká reprezentace do 19 let suverénně ovládla první fázi kvalifikace na ME, přispěl k tomu i Tonda RůsekZdeněk PlánkaZ n o j m o - Tři zápasy, tři výhry a skóre 11:0. Svěřenci reprezentačního trenéra do 19 let Luboše Kozla zvládli první fázi kvalifikace na ME v roce 2019 skvěle. Na turnaji v Lucembursku porazili postupně Arménii, domácí Lucembursko a na závěr i Skotsko. Nemalý podíl na tom měl i útočník 1.SC Znojmo Tonda Růsek. Forward, který je na jihu Moravy na hostování ze Zbrojovky Brno nastoupil pokaždé v základní sestavě a zaznamenal tři góly a jednu asistenci.
14.11.Musíme utkání odmakat, pak přijde i výsledek, říká před Olympií Honza JavůrekZNO - OLY 2:1, 15.kolo | Zdeněk PlánkaZ n o j m o - Posledního soupeře na domácí půdě v tomto roce jsme probírali s krajním záložníkem Honzou Javůrkem. Ten si pamatuje Olympii ještě ze svého působení v Hradci Králové. Jak sám přiznává, nyní je to ale úplně jiný tým, který není příliš čitelný. Honza ale jasně říká, že pokud chceme doma uspět, musíme oproti zápasu ve Varnsdorfu především změnit přístup.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2017 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin