Áčko v přípravě rozstřílelo Břeclav

První výhra v přípravě

přípr. Šatov, sobota 7.7.2012
1.SC Znojmo FK - Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek  8:2  (2:1)
branky: 1:0 Lukáš, 1:1, 2:1 Badalyan, 3:1 Ujčík, 4:1 Ujčík, 5:1 vlastní, 6:1 Podzemský, 7:1 Andrejič, 8:1 Ujčík, 8:2
1.SC Znojmo FK: 1.poločas: Hrubý – Hříbek, Yonov , Avdič , Odehnal – Lukáš, Lacko, Hnaníček, Okleštěk – Ndjodo, Badalyan

2.poločas: Doleček – Sukup, Avdič, Odehnal, Švarc – Mudra, Podzemský, Hnaníček (60´ Andrejič), Krhut – Ujčík, Živčic

Další z přípravných zápasů nás čekal na skvěle připraveném hřišti v Šatově. Na trávě, kterou můžeme šatovským jen závidět si zahráli všichni hráči, kteří se v současné době připravují s A mužstvem, tedy až na zraněné Zifčáka, Cihláře a Mandulu. Představili se také tři testovaní hráči, kteří se k nám připojili v průběhu týdne,tj. Badalyan z Baníku Ostrava, Ujčík z Košic a kamerunec Ndjodo. S mužstvem se stále připravuje i Živčic z Dubnice. V celém průběhu utkání jsme měli jasnou převahu, kterou tentokrát hráči vyjádřili i brankami. Přesto výsledek nelze přeceňovat, už jen proto, že do 2.pol. jsme vyměnili celou jedenáctku hráčů, zatímco Břeclav ne a pokud střídala, tak zkoušela mladé hráče.

Na první branku se čekalo do 33.min, kdy Lacko s Lukášem vystihli přihrávku hostí a Lukáš poté, co šel sám na brankáře, nezaváhal. Ovšem během 2 minut bylo z podobné akce na druhé straně vyrovnáno. V poslední minutě se prosadil Badalyan poté, co se vyhnul ofsajdovému postavení, které hosté reklamovali. Pokud jsme v 1.pol. měli převahu, ve 2.pol. asi i díky únavě hráčů Břeclavi už to byla hra na jednu branku. Postupně jsme navyšovali skóre až na 8:1. Poslední branku vstřelili hosté z přímého kopu a uzavřeli tak na konečných 8:2.

Rozhodně těžší prověrka čeká hráče ve čtvrtek, kdy se v Lanžhotě utkají s mužstvem Bohemians 1905.