Se Sigmou Olomouc U19 prohra 0:2

I druhá část našeho A mužstva doplněná o mladíky s U19 Sc Znojmo sehrála přípravné utkání na UT v Olomouci.

přípr., středa 30.1.2013
SK Sigma Olomouc U19 - 1.SC Znojmo FK  2:0  (1:0)
1.SC Znojmo FK: Doleček - Hříbek,Hnaníček,Odehnal,Šilinger - Lukáš, Podzemský(Krejčí),Švarc,Zifčák (Hájek)- Nworah,Ševčík

Již od 15.00 hod se v přípravném utkání střetla druhá jedenáctka našich hráčů s mladíky se Sigmy Olomouc U19. Nutno říci, že utkání se našim hráčům moc nepovedlo. Územní převahu nedokázali přetavit v branky a naopak mladíci v olomouckém dresu své šance využili. Jen v prvním poločase jsme neproměnili šance Nworahem, Ševčíkem nebo Hnaníčkem. Na druhou stranu olomoučtí krom gólu nastřelili ještě tyč Dolečkovy branky.

I ve druhém poločase jsme sice některé šnce měli, leč zůstali nevyužity. Posledních asi 25 min. jsme dohrávali v 10 hráčích, protože se zranil Odehnal Podzemský i Krejčí. Přesilovku pak domácí hráči využili a dali tak konečnému skóre podobu 2:0