20.kolo, středa 22.5.2013
1.SC Znojmo FK - 1. SK Prostějov  5:0  (3:0)
Branky: Fiala 2, Dufek, Procházka, Trmal
1.SC Znojmo FK: Kubejka - Tóth, Dufek, Rapouch, Fiala - Švejkar, Trmal (52. Anderle), Procházka, Švejda - Matěj, Peřinka
1. SK Prostějov: Drnovský - Moštek, Veselý, Kroutil, Závodný - Koláček, Zapletal, Valsa, Svačina - Škrabal, Hanák (Mudroch, Mucha, Paul, Skalník, Šnajdr, Stískal)

V tomto utkání se mělo ukázat jestli se tým zvedne z předchozích nezdarů. Jako stěžejní se v tomto utkání ukázaly naše rohové kopy. V 10 minutě se rohovém kopu na brankové čáře prosadil Fiala 1:0. Ve 12 minutě po centru Procházky z pravé strany hlavou prosadil Švejkar 2:0. Ve 27 minutě měl velkou šanci Procházka, který po centru Švejkara z metru napálil míč. Brankař hostů bravurně střelu vytěsnil na roh. O chvíli později se už Procházka prosadil znovu po rohovém kopu Švejkara 3:0. Takto skončil i první poločas.

Do druhého poločasu udělali hosté hned tři změny. Brankaře Drnovského nahradil Stískal, Koláčka – Mudroch a Valsa –Paul. Ve 45 minutě po ťukecu Trmal, Procházka do prázdné brány zakončil Fiala 4:0. O pár okamžiků později po osvědčené ose pro změnu Procházka nahrává Fialovi, a ten předložil šanci ke skórování Trmalovi, který se v těchto šancích většinou nemýlí - 5:0. V 52 minutě vystřídal Trmal – Anderle a v 62 minutě Škrabala – Šnajdr. Doufejme, že svoji formu tým zopakuje v sobotu 25.5.2013 ve Velkém Meziříčí.