Kombinovaný tým U19 a U17 stříbrný na turnaji v Bratislavě!

Kombinovaný tým U19 a U17 stříbrný na turnaji v Bratislavě! Z n o j m o - Součástí přípravy U19 a U17 na novou sezónu byl i 20. července turnaj v Bratislavě. Náš tým nakonec dokázal obsadit ve velmi solidní konkurenci skvělé druhé místo a na turnaji prohrál pouze jediný zápas, který nakonec stál první místo. I tak jde ale o velice pěkný a cenný úspěch a povzbuzení do další práce.

Dne 20.7.2014 se pod vedením trenéra Miroslava Steinhausera a vedoucím mužstva Zdeňka Barteise zúčastnilo kombinované mužstvo U19 a U17 1. SC Znojmo FK turnaje o Pohár krále Rastislava v Bratislavě.

Turnaj byl velice dobře obsazen naše mužstvo obsadilo velice pěkné druhé místo (7bodů). Hráči, včetně realizačního týmu, obdrželi medaile a krásný pohár. Individuální ocenění získal Patrik Bogner, který byl nejlepším střelcem turnaje se třemi brankami. O polední přestávce byl pro všechny týmy připraven oběd. Turnaj začínal v 9:00 a končil po 17 hodině.

PRAVIDLA TURNAJE: Hrálo se každý s každým, tudíž 4 zápasy každé mužstvo. Hrací čas byl 1x40 minut.

ÚČASTNÍCI TURNAJE: FKM Karlova Ves Bratislava, FC Petržalka 1898. Spartak Myjava, RSM Hodnonín, 1.SC Znojmo FK