V Křenovicích zlato! Dvanáctka září, ovládla další halový turnaj!

V Křenovicích zlato! Dvanáctka září, ovládla další halový turnaj! Z n o j m o - Našim mladíkům z kategorie U12 se náramně daří. Poté, co vyhráli domácí halový turnaj, vyšlápli si pod vedením trenéra Zdeňka Mičky i na velmi silně obsazené halové klání v Křenovicích. O kvalitě turnaje vypovídá účast například Sigmy Olomouc nebo Zlína. Ve finále jsme se však střetli s Frýdkem-Místkem a po výhře 2:0 slavili vítězství.

V sobotu 17. ledna se uskutečnil v hale v Křenovicích halový turnaj žáků - kategorie U12. Náš výběr dosáhl velkého úspěchu, když tento silně obsazený turnaj vyhrál. Jedině klopytnutí přišlo ve skupině, kde jsme prohráli s Olomoucí, zbytek turnaje už byl ale bez zaváhání. Ve vyřazovací části naši mladíci dokone neinkasovali ani jeden gól.

Turnaje se zúčastnily týmy: 1.SK Prostějov, FC Zlín, Sigma Olomouc, Sparta Brno 1, Sparta Brno 2, Frýdek-Místek 1, Frýdek-Místek 2, 1.SC Znojmo FK