U17, U16: S Vyškovem bohužel bez bodu

U17, U16: S Vyškovem bohužel bez bodu Z n o j m o - Naše dorostenecké týmy přivítaly v neděli v domácím prostředí soupeře z Vyškova. A obě klání pro nás neměla šťastný konec. U19 prohrála nejtěsnějším rozdílem, U16 pak sice dokázala vstřelit branku, ale prohře 1:3 to nezabránilo. Oba naše mládežnické týmy v následujícím programu čekají tři venkovní utkání v řadě. Doma se představí až v poslední květnový den.

U17

Znojmo - Vyškov 0:1 (0:1)
Branky:
Martinez

Sestava Znojma: Trmal - Jordán, Švejda, Fiala, Kulíšek - Garčic, Sysel, Šmíd, Švejkar - Procházka, Vávra (Padrta, Andarle)

U16

Znojmo - Vyškov 1:3 (0:3)
Branky:
Švarc - Slunský 2, Popovič

Sestava Znojma: Valenta - Novotný (60. Bauer), Bohdálek, Křivánek, Koch - Táborský, Burda, Jaroš, Škarka (48. Chaloupka) - Novák, Švarc

Trenér Miroslav Paul: Do utkání jsme vstoupili aktivně, kdy hned v první minutě střela Švarce olízla břevno. Postupem času přebírali otěže utkání hosté, kteří po vstřelení první branky byli lepším mužstvem na hřišti. Inkasujeme laciné branky, po hrubých chybách. Ve druhém poločase se hra srovnala, vstřelili jsme branku a měli jsme i další možnosti ke snížení skóre, ale neproměnili jsme je, tudíž jsme nemohli pomýšlet na žádný bodový zisk.