U16, U17 braly v Holici "jen" bod, ale zanechaly dobrý dojem

Z n o j m o - Naše týmy mladšího dorostu o víkendu zavítaly na půdu HFK Olomouc. Domů si sice odvezly "jen" bod za remízu, kterou vybojovala U17, ale přesto zanechaly velmi dobrý dojem, co vyplývá i z hodnocení našich trenérů po obou duelech. „V utkání jsme nebyli horším týmem, prohráváme si utkání sami individuálními chybami, uvedl například trenér U16 Miroslav Paul,“ jeho svěřenci prohráli jen těsně 1:2.

U17

HFK Olomouc - 1.SC Znojmo 1:1 (1:0)
Branky:
Kráčmar - Švejda

Sestava Znojma: Trmal - Novotný (41. Koch), Švejda, Fiala, Kulíšek - Vávra, Šmíd, Švejkar, Garčic - Burda (41. Křivánek), Padrta

Trenér Miroslav Steinhauser: V prvním poločase jsme předváděli pěkný kombinační fotbal a byli jsme lepším týmem, bohužel jsme však prohrávali. Do druhé půle vstoupili domácí s obrovskou agresivitou a důrazem. My jsme však vyrovnali a taktickým výkonem remízu udrželi.

U16

HFK Olomouc - 1.SC Znojmo 2:1 (0:0)
Branky:
Vinter, Vaculík - Švarc

Sestava Znojma: Valenta - Sivera, Křivánek, Moravec, Koch - Chaloupka, Burda, Jaroš, Novotný - Švarc, Bauer

Trenér Miroslav Paul: Prohráváme si utkání sami individuálními chybami. V utkání jsme nebyli horším týmem. Už v první půli jsme měli dvě vyložené šance, ale neproměnili jsme a soupeř nás za to zkraje druhé půle potrestal. Poté jsme nedali další obrovskou šanci. Po vyrovnání jsem cítil, že si z utkáni odvezeme alespoň bod, i když jsme měli více ze hry a mohli jsme i vyhrát. Ovšem opak byl pravdou, po další hrubici jsme inkasovali a zbyly nám jen oči pro pláč. Jedná se o další zápas prohraný o jedinou branku.