Výborně! U19 dovezla z Třince tři body!

Výborně! U19 dovezla z Třince tři body! T ř i n e c / Z n o j m o - To, co se na podzim nepovedlo v Třinci A-týmu, povedlo se nyní naší devatenáctce. Tedy odvést si do Znojma všechny tři body. Při výhře 2:0 jsme si obě branky rozdělili do dvou poločasů. V tom prvním se trefil Bogner, v tom druhém pak pojistil těsné vedení Fukal. Po celé utkání jsme byli i střelecky daleko aktivnější než soupeř a po zásluze jsme zvítězili.

25. (MěS), pátek 22.5.2015
FK Třinec - 1.SC Znojmo FK  0:2  (0:1)
Branky: 31. Bogner (Fukal), 73. Fukal (Ondrák)
ŽK: Bogner, Ondrák, Kříž J. (všichni Znojmo)
Rozhodčí: Duda - Kuchař, Potiorek
FK Třinec: Orawski - Malyjurek (80. Hrbáček), Göllner (73. Rojček), Alexa, Pieter - Michalisko (65. Latocha), Žyla - Bujok, Puczok, Melecký (65. Vršanský) - Zogata
1.SC Znojmo FK: Šurkala - Morong, Borovec, Pelán, Šálek (75. Z. Hříbek) - Landšperský, J. Kříž, Fukal, Ondrák - Dúcký, Bogner
Počet diváků: 40

Po dvou prohrách je tu opět radost z výhry. Už minulý zápas proti Kroměříži ukázal kvalitní výkon našeho týmu, který se projevil i v Třinci. Před tímto soupeřem jsme navíc výhrou uhájili šestou pozici. Už od úvodu utkání jsme byli střelecky aktivní a v 31. minutě jsme to dokázali přetavit i v úvodní gól. Po Fukalově přihrávce se prosadil Patrik Bogner.

V druhé půli se pak asistent u prvního gólu Jaroslav Fukal převtělil do role kanonýra a využil přihrávky Ondráka v pojistku na těsné vedení. To se psala 73. minuta a nadějné vedení už jsme dovedli do úspěšného konce.

Luděk Zlámal: V zápasech na půdě soupeře se nám bodově tak nedaří, jak bychom si přáli. Proto jsem rád, kluci určitě taky, že se nám to po dobrém, konsolidovaném výkonu podařilo. Naše defenziva navázala kvalitním výkonem na předešlé utkání doma a když k tomu přidáte góly můžete sklízet ovoce, ve fotbale body.

Petr Sostřonek: Ani zlepšený výkon hráčů nestačil k zisku bodů, protože jsme opět doplatili na taktické chyby jednotlivců a soupeř je dokonale potrestal.