Radim Nepožitek již nebude působit v 1.SC Znojmo

Radim Nepožitek již nebude působit v 1.SC Znojmo Z n o j m o - 109 zápasů a 17 gólů za 1.SC Znojmo, to je vizitka Radima Nepožitka v první a druhé lize ve znojemském dresu. A možná již statistika konečná, devětadvacetiletý záložník již ve Znojmě působit nebude. Hráč a klub se dohodli, že vzájemně ukončí spolupráci. Klub pochopitelně Radimovi děkuje za vše, co pro něj odvedl, ať už je to postup do 1. ligy či zmíněných 109 startů a přeje mu hodně štěstí v dalším angažmá.

 
 
 
RADIM NEPOŽITEK

Radim Nepožitek patří k výrazným postavám znojemských úspěchů v posledních letech. Olomoucký odchovanec nakoukl do ligového áčka Sigmu již v roce 2008, poté ale sbíral zkušenosti především po hostováních. Toho zavedlo i do Znojma, kde působil nejprve na jaře 2011 a pak se vrátil, aby 1.SC pomohl k historickému postupu do první ligy. Prvoligový ročník 2013/14 také načal ve Znojmě, po úspěšném podzimu se ale vrátil zpět do Olomouce. Jeho formu však zastavilo vážné zranění. Následovala dlouhá rekonvalescence a na jaře 2015 opět návrat do Znojma. Za náš klub odehrál 95 utkání v druhé lize, v nichž vstřelil šestnáct gólů a 14 zápasů v první lize s bilancí jedné branky.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin