Měli jsme spoustu šancí, ale nedokázali jsme je dohrát, mrzelo trenéra Balcárka na turnaji v Počátkách

Měli jsme spoustu šancí, ale nedokázali jsme je dohrát, mrzelo trenéra Balcárka na turnaji v Počátkách P o č á t k y - Máme za sebou druhý turnaj v letní přípravě a nutno podotknout, že se nám vydařil daleko lépe než úvodní v Sezimově Ústí. Turnaj v Počátkách jsme sice neovládli, když jsme ve finále podlehli Táborsku na penalty, ale herní projev byl solidní. Stříbrnou pozici jsme hned po skončení turnaje hodnotili s trenérem Jiřím Balcárkem, jeho svěřenci opět ukázali velký ofenzivní potenciál, ale také to, co je trápí - dohrávání gólových situací. Ostatně, byla o tom řeč i v rozhovoru se znojemským koučem.

 
 
 

Trenére, k vítězství na turnaji jsme byli blízko, mrzí vás prohra na pokutové kopy? I když je to přípravný turnaj, asi by bylo pěkné jej vyhrát?
Přesně tak, i když je to přípravný turnaj, tak se každý úspěch počítá. Mrzí to, že jsme to nedotáhli do vítězného konce.

Ve finále jsme byli lepší než soupeř, bohužel jsme nebyli schopni nadějné akce dotahovat do zdárného konce a nakonec se nám to vymstilo...
To, je to, co jsem zdůrazňoval hráčům o poločase. Bavíme se o tom v podstatě pořád. Během dvou poločasů, které byli 2x35 minut jsme měli osm, devět šanci, které špatně řešíme ve finální části, kdy nenacházíme přihrávkou hráče, který by měl dát gól.

S kterým utkáním jste byl více spokojený? S Prostějovem, nebo Táborskem?
Těžko říct, který se mi líbil víc. Bylo to i trochu na morál, protože jsme turnaj odehráli v patnácti lidech, nějakým způsobem jsem se to snažil protočit. Bylo vidět, kdo si sáhne na dno.

Chyběly ty síly nakonec ve finále, mám na mysli, především poslední čtvrthodinu?
Trénujeme, soupeř také trénuje, na to se nemůžeme vymlouvat. Udělali jsme individuální chyby, už v prvním utkání s Prostějovem, kdy zaváhal Svozka (Jarda Svozil pozn. red.), ve druhém pak Franta Malár. Ale neříkám to, abych hráče kritizoval, chybami se člověk učí.

Soupeři nás nepřehráli, dá se říct, že jsme jim šance nabídli sami?
Přesně tak. My jsme naopak měli šancí spoustu, ale jak bylo zmíněno, nedokázali jsme je dohrát. Soupeř naproti tomu využil našich chyb. Ale život jde dál, musíme pořád pracovat, máme tři týdny na to, abychom se připravili na první mistrovské utkání.

Budete chtít mít v příštím týdnu už kádr hotový?
Byl bych rád. Pořád se bavíme, že potřebujeme útočníka, středního záložníka a stopera. Doufám, že hráči ještě do herního soustředění přijdou. Nyní končíme kondiční blok. Na soustředění už bychom se chtěli věnovat taktické stránce, standardním situacím.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Škoda odkaz ...
  • adminMilanŠoba: Aplikace na androidu není oficiální klubová, tudíž s ní nemůžeme ...
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • Wenoušek: Škoda, ze ten Rybička tehdy nezůstal a Zbrojovka si ho ...
  • Jiří_M.: Máme se na co těšit? odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin