Chlapci ušli za dva roky společné práce kus cesty, shodují se trenéři U13 Paul a Havlík

Chlapci ušli za dva roky společné práce kus cesty, shodují se trenéři U13 Paul a Havlík Z n o j m o - V uplynulé sezóně obsadil náš tým kategorie U13 v konkurenci Sigmy Olomouc, Zbrojovky Brno, Slovácka či Zlínu deváté místo. Zvláště závěr jara se svěřencům trenérů Paula a Havlíka povedl náramně, o čemž svědčí sedm utkání v řadě bez prohry a šest výher za sebou. Skvělou formu pak naše mladé talenty korunovali zlatem na turnaji v rakouském Sillianu.

 
 
 

HODNOCENÍ SEZÓNY OD TRENÉRŮ MIROSLAVA PAULA A FRANTIŠKA HAVLÍKA

Rozdělili bychom sezónu na dvě části. V té podzimní jsme se hledali, výkony a hra nebyla ideální. Stále jsme pracovali na zlepšení, ale za povedený můžeme považovat pouze závěr podzimu, hlavně utkání s Jihlavou mělo vysoké parametry, proto jsme si jako realizační tým pokládali otázku, proč to takto nešlo v průběhu celého podzimu. Vše mělo možná svá úskalí. Někteří hráči přecházeli do šesté třídy, což bylo pro ně velmi obtížné. V průběhu prázdnin hráči často dovolenkovali, takže nebyli v optimálním tréninkovém rytmu. Se začátkem školního roku jsme se začali dostávat do zaběhnutého rytmu škola-trénink a postupně se výkonnost začala zvedat.

Na začátku nového roku jsme začali zimní přípravu, přešli jsme na čtyři tréninky a utkání v týdenním cyklu. Hráči pracovali velmi dobře a směrem k začátku jara jsme čekali zlepšení. Výkony byly kvalitní a hlavně s týmy z velké čtyřky jsme předváděli snad až s výjimkou Zlína hru na hranici možností. Na druhou stranu, s papírově slabšími soupeři jsme měli působit daleko jednoznačněji.

Celkově si myslíme, že chlapci za dva roky společné práce ušli kus cesty. Každý z hráčů snad pochopil, že fotbalová cesta je trnitá, dlouhá a hlavně velmi náročná. Kdo tohle nechce podstupovat každodenně, bude mít do budoucna problém. Snažili jsme se pracovat i s charakterem hráče a posunovat hráče jako člověka celkově.

Na závěr bychom zmínili turnaj v rakouském Sillianu, kterým jsme zakončili jak vzájemnou spolupráci, tak i sezónu v kategorii U13. V turnaji jsme celkově zvítězili, což hráčům může dodat motivaci do další práce, nyní už v kategorii U14. Za vzájemnou spolupráci děkují trenér Paul a Havlík.

Sezóna 2016/17
Umístění Zápasy VýhryRemízyProhryBodySkóre
9261321141 152:132
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin