Znojmo stále hledá útočníka, ve středu jej čeká v přípravě Valašské Meziříčí

Znojmo stále hledá útočníka, ve středu jej čeká v přípravě Valašské Meziříčí Z n o j m o - Trenér Jiří Balcárek opět může podat inzerát - Hledá se útočník. Uvažovaný forward Sigmy Olomouc Jakub Yunis totiž uspěl na testech v Katowicích a z jeho angažmá na jihu Moravy tak sešlo. V kádru už také není Radim Nepožitek, o jehož odchodu jsme informovali. Ve středu na nás čeká další přípravné utkání v Rousínově, kde se od 18 hodin střetneme s Valašským Meziříčím.

 
 
 

V kádru má nyní trenér Balcárek 20 hráčů, pokud nepočítáme dlouhodobě zraněného Dana Odehnala. Ze zmíněných dvaceti hráčů je jich však pouze šestnáct do pole. A to je momentálně ve stavu zraněných Michal Holub. Ve středu se střetneme v dalším přípravném utkání v Rousínově proti Valašskému Meziříčí, které je nováčkem nadcházející sezóny MSFL.


Příprava
Středa
12. července
18:00 hod.
FacebookTwitter

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

1.SC ZNOJMO FK

ROUSÍNOV

Valašské Meziříčí ovládlo divizní soutěž a vybojovalo si právo startu ve třetí lize. Pro zajímavost můžeme dodat, že v týmu působil také syn našeho bývalého trenéra Radima Kučery - David. A Valaši už zbrojí na sezónu pod vedením nového kouče Jaroslava Vodičky. Ve hře byl i exznojemský lodivod Oldřich Machala, který ale nakonec zamířil do Prostějova. Valmez odehrál v přípravě již zápasy, oba s druholigovými celky. Vítkovicím podlehl těsně 0:1 a Hradci Králové 0:2.

KÁDR TŘETÍ TÝDEN LETNÍ PŘÍPRAVY

BRANKÁŘI: Martin ŠTĚPANOVSKÝ, Vlastimil VESELÝ, Jakub KONVALINA, Jiří KOUKAL (U19)

HRÁČI: Radek MEZLÍK, David HELÍSEK, Tomáš CIHLÁŘ, Jaroslav SVOZIL, Oleksiy CHEREDA, Jan JAVŮREK, Michal HOLUB, Stijepo NJIRE, Dominik URBANČOK, Rostislav ŠAMÁNEK, Jakub TEPLÝ, David ŠTROMBACH, František MALÁR, Tomáš POSPÍŠIL, Jan HLADÍK, Matúš LACKO

DLOUHODOBĚ ZRANĚNÝ: Daniel ODEHNAL

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • fridrich: Škoda odkaz ...
  • adminMilanŠoba: Aplikace na androidu není oficiální klubová, tudíž s ní nemůžeme ...
  • Fridrich: A vzal si sebou i Paula... ...
  • Mišák.z: odkaz ...
  • Wenoušek: Škoda, ze ten Rybička tehdy nezůstal a Zbrojovka si ho ...
  • Jiří_M.: Máme se na co těšit? odkaz ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin