První poločas byl slušný, ve druhém nám chyběla větší kvalita, hodnotil zápas v Senici trenér Balcárek

První poločas byl slušný, ve druhém nám chyběla větší kvalita, hodnotil zápas v Senici trenér Balcárek S e n i c a - Bezbrankový výsledek, takový byl rezultát přípravného utkání v Senici. To jsme již tradičně hodnotili i s naším trenérem Jiřím Balcárkem, ten shledal první půli jako velice slušnou, s druhým poločasem už ale nebyl zdaleka tak spokojený, což ostatně můžete sami posoudit v našem povídání.

 
 
 

Trenére, krásný stadion, kvalitní soupeř, i kvalitní zápasová příprava dle vás?
Líbil se mi první poločas, kdy jsme hráli velice slušně. Vytvořili jsme si možnosti, Jakub Teplý měl stoprocentní, která zkrátka musí skončit gólem. Potom přišla druhá situace, kdy šel Alex Chereda jakoby z boku sám na gólmana. Ale bohužel tyto situace zdárně nedohráváme, což mě mrzí. My jsme si vytvořili tyto příležitosti, soupeř, tam moc podobných za celé utkání neměl.

V druhém dějství už jsme tolik zajímavých situací ale neměli...
Druhá půle mě však zklamala, chyběla nám kvalita na míči, neměli jsme kombinace směrem dopředu. Sice proti nám stál kvalitní prvoligový soupeř ze Slovenska, ale v druhé půli jsem si představoval z naší strany daleko víc. Do hry šlo pět čerstvých hráčů a od takových hráčů očekávám, že přinesou do hry energii, oživení. V druhé půli jsme si prakticky nevytvořili žádnou šanci.

Překvapilo vás, že byla Senica poměrně pasivní? Že hrála po většinu utkání v hlubším bloku a čekala na brejky?
Soupeř byl zalezlý, hrál na jednoho útočníka. Jak jsi zmiňoval, Senica čekala v bloku na brejky a nechala nás tvořit. Měli jsme dát gól, Kuba měl svoji šanci sám před gólmanem proměnit, potom už by to soupeř otevřel. Zápas splnil, to co jsme chtěli, ale druhý poločas mě mrzí.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • Jarda001: 2:2😍😍😍 krasa hosi ...
  • Jarda001: Že by gól naděje???🤔🤔🤔 ...
  • Jarda001: Ten Avdič je neskutečný idio* druha červena za jaro a ...
  • mišák.z: Já chci staré Znojmo 0:2 to je fakt síla .......OSTUDA ...
  • robert.knebl: odkaz pardubický Prosek o hře 1. SC Znojmo :-) před ...
  • robert.knebl: K času už snad no coment. Myslím, že si člověk ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin