Šimon Šumbera do Znojma!!

Šimon Šumbera do Znojma!! Z n o j m o - Už vás slyším, jak na nadpis říkáte: "Cože?" Ano, je to tak, náš bývalý hráč Šimon Šumbera do Znojma sice nepřijde, ale přijede jako host v dresu našeho nejbližšího soupeře, kterým ve středu 25.04.2018 navečer od 17:00 bude FK Fotbal Třinec :)

 
 
 

Naši hosté měli skvělý podzim a rázem patřili mezi přední týmy FNL, kteří by mohly pomýšlet na účast nejvyšší soutěži, byť u FK Fotbal Třinec by to asi samozřejmě bylo podmíněno mnoha okolnostmi. Teď už to ale vypadá vzhledem k vývoji na prvních dvou místech, že je o postupujících nejspíše rozhodnuto a byť náš soupeř zůstává v první pětce, na postup ztrácí už 9 bodů a to má druhá 1.FK Příbram ještě zápas k dobru. Na náš tým má FK Fotbal Třinec náskok už jen tří bodů a my se na něj v případě naší výhry (ve kterou věříme) mohli bodově dotáhnout. Pokud bychom vyhráli o pět a více branek, tak jej dokonce mohli i přeskočit! Co se s naším protivníkem na jaře dělo? Tak především přestal sbírat tříbodové výhry a začal shromažďovat "jen" remízy a ty na bodech moc nepřidávají. FK Fotbal Třinec je aktuálně remízovým králem, když z dosavadních 23 zápasů hned v 9 z nich remizoval. Stejný počet vyhrál a jen v pěti zápasech prohrál. Pokud se ale podíváme na jarní bilanci, tak FK Fotbal Třinec prohrál jen jednou! Tím ale pozitiva končí: v šesti duelech pak "jen" remizoval, takže dohromady na jaře jako jediný tým soutěže ještě ze 7 zápasů nevyhrál!!! A když k tomu přičteme i dva poslední podzimní zápasy, tak FK Fotbal Třinec už nevyhrál neuvěřitelných 9 zápasů v řadě - naposledy 3:2 ve Vlašimi 05.11.2018! Je asi až s podivem, že je ještě na solidním 5.místě.

Na podzim jsme v Třinci prohráli 1:2, byť jsme určitě nebyli v zápase horší, ale nesedl nám hrbolatý terén a také jsme nedokázali využít vedení v zápase, které ve 25.min. zařídil Matúš Lacko. Domácí ve 2.půli v 56.min. vyrovnali a pouhých 9 minut před koncem se trefil nám dobře známý Šimon Šumbera.

Z hlediska našich vzájemných duelů se oba celky do sezony 2005/06 střetávali v MSFL, od sezony 2010/11 pak už v druhé nejvyšší soutěži. A jaká je bilance právě tam? 4 naše vítězství, 3 soupeřova a 4 nerozhodné výsledky. Ve FNL FK Fotbal Třinec nikdy nedokázal ve Znojmě vyhrát! (Naposledy to bylo v MSFL před téměř 15 lety.)

FK Fotbal Třinec ve svém posledním odehraném zápase hraném doma remizoval podobně jako my s MFK Vítkovice 0:0. A jakou sestavu do tohoto zápasu domácí trenér Jiří Neček postavil? Paleček – Ilko, M.Čelůstka (C), Reintam, Bedecs, Janoščín – Masař (71.Dedič), R.Vaněk I., Šumbera (82.Joukl), Buchvaldek (54.Janošík) – Juřena. Právě hrotový útočník je nejlepším střelcem soupeře, když se trefil už osmkrát, druhým je pak znovu zmiňovaný Šimon Šumbera se 7 brankami. Oba tak dali více jak polovinu branek svého týmu. Z hlediska obrany a počtu obdržených branek je FK Fotbal Třinec hned o devět branek lepší a s 25 inkasovanými brankami čtvrtým nejlepším celkem soutěže!

Našim borcům se minulý zápas podařil husarský (nikoliv husitský) kousek - přivezly poprvé v historii všechny tři body z Tábora. Spolu s remízou ve Frýdku-Místku dovezli 4 body do tabulky pravdy a opět ji srovnali na nulu. Zároveň tedy již dva zápasy neprohráli a my všichni věříme, že sérii natáhnou o další výhru a zakulatí soupeři nezáviděníhodnou sérii bez jejich výhry na kulatých 10 zápasů ve FNL v řadě!

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • AdminMilanŠoba: Přeposílám vzkaz z Brazílie: Hello friends!! I am a collector of ...
  • Jiří_M.: I kdyby bylo vstupné poslední zápas zadarmo, nevěřím, že by ...
  • Junior28: Navrhuji, aby do utkání s Příbramí nastoupili hráči s dresy ...
  • Hodakkarel: Todor bohužel nesplňuje kvalifikační podmínky pro asistenta v profesionálním klubu. ...
  • HodakKarel: PO podzimu se především zranili v té době klíčoví hráči..Cihlář, ...
  • ZerekSu: Není poté otázka ho zkusit angažovat na pozici asistenta? :-)...i ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin