U11 v krajské soutěži přípravek jede na vítězné vlně!

U11 v krajské soutěži přípravek jede na vítězné vlně! Z n o j m o - Druhé kolo soutěže krajských přípravek se uskutečnilo opět ve Znojmě, v Husových sadech. Kategorie U11 si opět vedla parádně, když dokázala v obou utkáních zvítězit a předvádět pěkný fotbal. Jarní neporazitelnost bude nyní hájit v dalším kole v neděli v Rajhradě proti domácímu celku a velmi silnému týmu FK Hodonín.

 
 
 

1.SC Znojmo U11 - FK Znojmo U11 11:1 (5:1)

Branky Znojma: Paul 5, Matajs 2, Vizingr, Peca A., Peca F., Daniel

Sestava Znojma: Plicka - Minařík, Vizingr, Matajs, Peca A., Daniel, Paul, Peca F., Škopek, Malík

Libor Palička: Odehráli jsme další dvě kvalitní utkání v krajské soutěži přípravek. V prvním utkání jsme narazili v derby na znojemské FK. Od úvodu jsme byli lepší, pokud bychom v průběhu celého utkání proměnili všechny šance, rozdíl by byl daleko větší. Velkou pochvalu tentokrát zaslouží brankář Plicka, který nás v začátku utkání podržel a velkou měrou přispěl ke konečnému výsledku.

1.SC Znojmo U11 - SK Líšeň U11 5:4 (3:1)

Branky Znojma: Matajs 3, Paul 2

Sestava Znojma: Plicka - Minařík, Vizingr, Matajs, Peca A., Daniel, Paul, Peca F., Škopek, Malík

Libor Palička: Ve druhém utkání jsme narazili na silově velmi zdatného protivníka, který nám nedal ani kousek místa na hřišti zadarmo. V zápase jsme stále vedli, ale soupeř nám svou kvalitní hrou nedovolil odskočit na více jak dvě branky. Všichni hráči zaslouží za obě utkání pochvalu za nasazení, bojovnost a fotbalovost, protože ve velmi teplém počasí, které panovalo obě své utkání zvládli a dovedli do vítězného konce.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin