Devatenáctka v derby nestačila na Zbrojovku Brno!

Devatenáctka v derby nestačila na Zbrojovku Brno! Z n o j m o - Čekání na výhru stále pokračuje. Devatenáctka prohrála již čtvrtý zápas po sobě, tentokrát nad její síly byla v derby Zbrojovka Brno. Je potřeba se rychle oklepat a zvládnout již další utkání, které čeká naše starší dorostence již ve středu na půdě olomoucké Sigmy.

23. (Čafka), sobota 28.4.2018
1.SC Znojmo FK - FC Zbrojovka Brno B  1:3  (0:1)
Branky: 63. Svoboda (pen.) - 31. a 80. Jurásek, 76. Cambal
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Petr - Strapina, Chaloupka
1.SC Znojmo FK: Polepil - Sivera, Pacula, Herman, Kováč - Dolejší (46. Sysel, 84. Zonyga), Svoboda, Moravec (c), Kochan (65. Daniel) - Martinek (80. Pohanka), Kaššai
FC Zbrojovka Brno B: Trbušek - Gerneš, Kramár, Obert, Vlček, Zúbek, Cambal, Matula, Jurásek, Dobrovodský (c), Fila (68. Šedivý)

Karel Bečka (Znojmo): Stále je to ta samá písnička. V prvním poločase neproměníme několik velmi slibných šancí a do kabin jdeme s výsledkem opačným, tudíž 0:1. Když se nám ve druhé půli podaří vyrovnat tak obdržíme po individuálních chybách v obranné fázi dvě branky a utkání se tím rozhodne. Je to škoda, jelikož je v našich silách v utkáních bodovat, ale trápíme se v koncovce.