1.SC Znojmo-mládež, spolek B - FC Moravský Krumlov  4:1  (2:0)
Branky: Kahaj, Pham, Hověz a Zifčák
ŽK: 0
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Dobeš (70. Chmela) - Hlávka, Honz, Křemenský - Čapoun (63. Kropáček), Uzel, Juhaňák, Černý (61. Benda), Kahaj - Pham (44. Zifčák) Hověz

Jak šly minuty:

2´ na HOVĚZUV centr nedosáhl KAHAJ před prázdnou brankou
5´ ČAPOUN zahrával přes zeď přímý kop a golman ho vyškrábla zpod břevna
7´ HONZ šlápl na míč na pozici stopera a hostující útočník unikal sám na brankáře, DOBEŠ chytá
7´ 1:0 ČAPOUN poslal krásný křížný míč za obranu a důrazný KAHAJ přehodil hlavou vyběhnuvšího hostujícího brankáře
10´ 2:0 po narážečce na vápně dává ČERNÝ kolmici a PHAM se sám před brankářem nemýlí
14´ HONZ riskoval kličku, hostující útočník byl sám před brankářem, ale DOBEŠ chytá
25´ KAHAJ unikl po levé straně, dal míč pod sebe ale PHAM přestřelil
31´ situace jako přes kopírák z 25´, jen v roli nahrávače ČAPOUN a střelec ČERNÝ
35´ KAHAJ poslal centr, ten si ČAPOUN zpracoval ale sám před brankářem míří přímo do něj

43´ PHAM centruje HOVĚZ tečuje míč, ten letí těsně mimo
50´ KAHAJ unikl po levé straně posílá centr podél celé obrany, HOVĚZ sám před brankou dává vedle
67´ 3:0 KAHAJ dává centr zleva a HOVĚZ dává nohou branku
71´ 3:1 po faulu na hostujícího hráče koriguje Krumlov z penalty
75´ střela hostí z 22 metrů, CHMELA likviduje
79´ 4:1 HOVĚZ dává kolmici a ZIFČÁK uzavírá skóre

Výkon nebyl úplně optimální. Vypracovali si tolik stoprocentních šancí, že by to stačilo možná i na tři utkání, ale dokázal využít pouze čtyři. Hosté přijeli pouze v jedenácti a v sestavě se třemi žáky. Přesto podali bojovný výkon a kdyby využili dvě šance po chybách v obraně na začátku utkání, mohl být vývoj úplně jiný.