Mladší dorost B sestřelil brněnské Židenice

Mladší dorost B sestřelil brněnské Židenice Mladší dorost B porazil Židenice rozdílem osmi branek. Další utkání se hrají naši mladíci na půdě Břeclavi a soupeř bude rozhodně složitější než o tomto víkendu.

18.kolo, neděle 18.4.2010
1.SC Znojmo-mládež, spolek B - ČAFC Židenice Brno  8:0  (3:0)
Branky: Černý 2, Hověz 2, Juhaňák 2, Eliáš, Kahaj
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Dobeš – Hlávka, Honz, Uzel, Pham (52.Křemenský) – Čapoun, Černý, Juhaňák, Kahaj (60.Kazdera) – Hověz (63.Benda), Eliáš (56.Zifčák)

Jak šly minuty:
8´ KAHAJ posílá krásný křižný centr a Čapoun hlavou těsně nad
22´ ČAPOUN přihrává po krásné individuální akci míč pod sebe, KAHAJ z deseti metrů přestřeluje
26´ ČERNÝ prostrčil míč kolmo na HOVĚZE, ten míří sám na branku, ale střílí přímo do něj a následnou dorážku směřuje vedle
30´ Eliáš nastřelil střelou z 20ti metrů břevno
32´ 1:0 HOVĚZ zakončuje kombinační akci střelou k tyči
33´ 2:0 ELIÁŠ křižně našel HOVĚZE za obranou, ten dává míč pod sebe a KAHAJ se sám před golmanem nemýlí
37´ 3:0 ČERNÝ uklízí přihrávku od ČAPOUNA do sítě

44´ ELIÁŠ běží sám na branku, jeho ztlumenou střelu vykopává hostující obránce z brankové čáry
49´ HOVĚZ opět sám na branku, dělá kličku, ale trefuje vracejícího obránce
52´ 4:0 JUHAŇÁK zahrává roh, na přední tyč nabíhá ELIÁŠ a z oleje trefuje přesně
54´ 5:0 KAHAJ posunul kolmo na ČERNÉHO a ten sám před brankou neomylně zakončuje
60´ 6:0 JUHAŇÁK vzal míč na vlastní polovině, naznačil přihrávku na spoluhráče v ofsajdovém postavení, prošel mezi stopery a zakončil akci kolem brankáře
62´ 7:0 HOVĚZ přesprintoval krajního obránce, navedl míč na střed a zakončil pod břevno
72´ KŘEMENSKÝ zbytečně fauluje v rohu velkého vápna u brankové čáry, rozhodčí správně nařídil penaltu proti domácímu týmu, hostující hráč však branku z nařízené penalty netrefuje
75´ 8:0 JUHAŇÁK se dostává ve velkém vápně hostí k odraženému míči, dělá kličku na obránce a zakončuje k tyči
79´ HONZ přihrává na ZIFČÁKA, ten jde od půlky hřiště sám na branku, ale míří mimo

Jasná a zasloužená výhra domácích. Soupeř dokázal vzdorovat pouze první půlhodinku do bezbrankového stavu, poté domácí stříleli branky po pěkných akcích a potvrdili první příčku v tabulce.