Bod ze Židenic

Naši hráči béčka mužů dnes dopoledne remizovali 0:0 na hřišti jednoho z favoritů - ČAFC Židenice Brno.

21.kolo, sobota 24.4.2010
ČAFC Židenice Brno - 1.SC Znojmo-mládež, spolek B  0:0  (0:0)
ČAFC Židenice Brno: Dolíhal - Nápravník (73. Polák), Matušík, Klusák, Jedlička - Kopunec (57. Smítal), Jiříkovský, Janek, Bím - Vykouřil (82. Adamec), Moniak
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Minařík - Adámek, Jedlička, Helebrant, Švarc - Virgler, Palička, Procházka, Štajner (46. Peřinka) - Kučera - Minarech
Počet diváků: 70

Židenice měly výborný vstup do utkání. V úvodní desetiminutovce tři jejich šance přímo volaly po gólu: v 5. minutě těsně minul levou tyč střelou z rohu malého vápna Jiříkovský, v 6. minutě vychytal Minařík samostatný nájezd Moniaka a v 7. minutě se za obranou objevil Vykouřil, jenomže mířil mimo. Znojmo si viditelně přijelo pro bod, čemuž podřídilo taktiku. Za celý 1. poločas vyslalo na Dolíhala pouze 3 střely, dvě Procházka a jednu Virgler. Domácí gólman musel zasahovat jenom jednou. Největší šanci první pětačtyřicetiminutovky měl ve 34. minutě Petr Matušík, který nejvýše naskočil na Jiříkovského standardku a u pravé tyče výborně zasáhl Minařík.

Nudící se diváky mohl v 60.minutě vytrhnout z letargie znojemský Kučera, jenž zamířil z jedenácti metrů po centru Minarecha těsně nad. Nejlepším momentem celého zápasu tak byla střela Moniaka z 65. minuty. Domácí útočník vystřelil z 20ti metrů a míč orazítkoval břevno Minaříkovy branky. Tři body mohl hostům nakonec zajistit v 77. minutě Virgler, který se řitil po perfektní přihrávce Minarecha sám na branku, ale Dolíhal Židenice podržel.