Kováč rozhodl o výhře béčka v Rousínově

V úvodním duelu jihomoravského přeboru zvítězilo naše béčko na půdě exdivizního Rousínova překvapivě 1:0. Jedinou branku vstřelil v 26.min. Kováč. Obě mužstva dohrávala bez jednoho vyloučeného hráče (na naší straně to byl Zifčák).

2.kolo, sobota 14.8.2010
TJ Tatran Rousínov - 1.SC Znojmo-mládež, spolek B  0:1  (0:1)
Branky: 26.Kováč
ČK: 62.Píšek - 72.Zifčák
TJ Tatran Rousínov: Kukleta - Outrata, Kupský, Píšek, Kubala, Žoček, Buršík, Kuklínek, Sedláček, Fiala, Růžička
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Štěpanovský - Vavřík, Zifčák, Baláž, Kováč, Lukáš, Helebrant, Štajner, Palička, Švarc, Veselý
Počet diváků: 120

Největším překvapením sobotních utkání 1.kola krajského přeboru je prohra Rousínova se Znojmem B. Framoz se netají cílem návratu do divize, první utkání ale výsledkově nezvládl. Jedinou branku utkání vstřelil v 26.minutě znojemský útočník Gregor Kováč.

"Byla to jediná střela hostů na bránu. Ve druhém poločase jsme si vypracovali až drtivou převahu, jenomže jsme ji nedokázali zužitkovat," sdělil po utkání sekretář Rousínova Václav Zoul.