Brankář Štěpanovský: Nevydařené znojemské angažmá už je minulost

Brankář Štěpanovský: Nevydařené znojemské angažmá už je minulost Z n o j m o - Pokud jste pozornými fanoušky našeho klubu, jistě jste si všimli v průběhu zimní přestávky, že je na jihu Moravy na zkoušce brankář Martin Štěpanovský. Ten se po drobném zranění opět postavil do brány, když odchytal druhý poločas vítězného utkání nad Šamorínem. V rozhovoru pro Znojemský týden prozradil, jak to vypadá s jeho angažmá ve Znojmě.

 
 
 

Martine, do Znojma jsi přišel jako brankář na zkoušku, jak to s tebou momentálně vypadá? Máš už nějaké informace, zda zůstaneš?
S trenérem i manažerem klubu panem Bělákem jsme předběžně domluveni, že bych měl zůstat. Myslím si, že to tak dopadne.

Znojmo pro tebe není neznámá, už jsi zde jednou působil (sezóna 2010/11). Vybavuješ si to?
Samozřejmě vybavuji, nebylo to úplně vydařené. Asi se to tenkrát udělalo pro mě ve špatný čas, protože to nedopadlo dobře. Ale to už je minulost. Ve Znojmě se to prakticky kompletně vyměnilo. Dnes jsme já jako člověk a fotbalista, tak i Znojmo jako klub, v jiné fázi, takže je to nyní úplně o ničem jiném. První angažmá ve Znojmě jsem hodil za hlavu.

Pojďme k utkání se Šamorínem, ve kterém si odchytal druhou půli. Jak výhru hodnotíš ze svého pohledu?
Zápas jsme měli pod kontrolou, předvedli jsme dobrý výkon. Myslím, že jsme mohli přidat i více gólů. Soupeř měl také nějaké šance, takže výsledek byl divočejší. Ale po zásluze jsme vyhráli.

CELÝ ROZHOVOR SI MŮŽETE PŘEČÍST V AKTUÁLNÍM VYDÁNÍ ZNOJEMSKÉHO TÝDNE

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin