Doma se daří, venku to nejde. Devatenáctka v Šumperku nebodovala

Doma se daří, venku to nejde. Devatenáctka v Šumperku nebodovala Z n o j m o - Doma neporaženi, venku však čekáme marně na první výhru. Nepovedlo se to ani na čtvrtý pokus. V Šumperku jsme prohráli 1:4, náš gól vstřelil ve 21. minutě Švejkar. V první půli ještě drželi svěřenci Luďka Zlámala se soupeřem krok a jeho těsné vedení dávalo naději na bodový úspěch. Druhé dějství však z naší strany nepřineslo povedený výkon. Šumperk přidal další dvě branky a v poklidu uhlídal výhru. My jsme se naopak v ofenzivě honě trápili. Po osmi odehraných jsme v tabulce na 8. místě se ziskem devíti bodů. Právě Šumperk nás výhrou přeskočil. Další utkání nás čeká také venku, v pátek hrajeme v Hodoníně.

9. (Šumperk), sobota 3.10.2015
FK Šumperk - 1.SC Znojmo FK  4:1  (2:1)
Branky: 10. Novák, 26. Rýznar, 77. Zatloukal, 86. Kotzmann - 21. Švejkar
ŽK: Novák - Šmíd
Rozhodčí: Klíma - Šula, Opršal
FK Šumperk: Šafář - Morong, Novák (85. Dostál), Čejka, Koztmann - Ševčík (73. Drozd), Vyhlídal (55. Žolda), Miterko, Rýznar (62. Jurka) - Kolomazník, Zatloukal
1.SC Znojmo FK: Kubejka - Švejda, Šmíd (83. Koch), Pelán, Dúcký - Garčic, Fukal, Halčišák, Švejkar - Landšperský, Fessl (46. J. Kříž)

Luděk Zlámal (Znojmo): První poločas snesl po herní stránce ještě měřítko, bohužel ve druhém poločase se do naší hry vloudilo spousty nepřesných přihrávek, prohraných osobních soubojů, málo pohybu bez míče a chuti poprat se o výsledek. Naše útočná fáze je tristní a když se k tomu přidají individuální chyby v defenzivě, výsledek odpovídá našemu představení.