Konkurence do záložní řady, z Liberce přichází na hostování Ondřej Machuča

Konkurence do záložní řady, z Liberce přichází na hostování Ondřej Machuča Z n o j m o - Konkurence v záložní řadě se rozroste. Z Liberce totiž na jih Moravy přichází jedenadvacetiletý střední záložník Ondřej Machuča. Ondřej má za sebou již v mladém věku prvoligové zkušenosti, 12 startů v lize české a 8 ve slovenské. V roce 2016 si také připsal 6 utkání za reprezentaci ČR do 20 let. Vítáme tě ve Znojmě Ondro a přejeme hodně štěstí.

 
 
 
ONDŘEJ MACHUČA

Ondřej začínal s fotbalem ve Velkých Heralticích, odkud zamířil do Opavy a následně do Liberce, kde si připsal 12 prvoligových startů v sezónách 2015/16 a 2016/17, debutoval v duelu proti Spartě Praha. V uplynulé sezóně si zahrál i slovenskou nejvyšší soutěž. to když na jaře odešel na hostování do Zlatých Moravců. Mladý střední záložník má za sebou i reprezentační zkušenosti. Připsal si 6 startů za reprezentaci do 20 let. Objevil se mimochodem i ve Znojmě, kde se hrálo v roce 2016 přátelské utkání s Francií. (STŘEDNÍ ZÁLOŽNÍK, 180 CM, 21 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin