Krásná vizitka brankáře Vlasty Hrubého, 100 prvoligových startů!

Krásná vizitka brankáře Vlasty Hrubého, 100 prvoligových startů! Z n o j m o - V minulé sezóně dosáhl sta startů v první lize bývalý hráč 1.SC Znojmo Josef Hnaníček, v sezóně aktuální se stejné pocty dostalo i brankářské legendě 1.SC momentálně ve službách Jablonce Vlastimilu Hrubému. Vlastovi samozřejmě gratulujeme a jsme rádi, že část ze sta ligových startů byla i v dresu našeho klubu.

 
 
 
VLASTIMIL HRUBÝ

Vlasta nastoupil ke svému debutu v první lize ve znojemském dresu ve svých osmadvaceti letech 19. července 2013 proti Dukle Praha. Byl to zároveň i historicky první zápas 1.SC v nejvyšší české fotbalové soutěži. Utkání skončilo remízou 1:1. Ve své premiérové prvoligové sezóně odchytal 28 utkání a vychytal sedm čistých kont. Byl také zároveň nejvytíženějším gólmanem celé ligy. Po sestupu Znojma z první ligy pro rodáka z Miroslavy prvoligová mise neskončila, přestoupil totiž do Jablonce. Právě zde načal tento rok svoji čtvrtou sezónu a připsal si již zmíněný stý start. Bylo tomu tak 6. srpna v zápase proti Viktorii Plzeň.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin