Míč na vedlejší koleji, hráče čeká kondiční soustředění

Míč na vedlejší koleji, hráče čeká kondiční soustředění Z n o j m o - Ne, že by svěřenci trenéra Balcárka v týdnu míč neviděli, jen toto setkání nebude tak časté. Tým totiž čeká kondiční soustředění. Jeho domoviště bude na čtyři dny Hotel S-PORT Véska v Dolanech. Výprava vyráží směr Haná v úterní poledne, návrat na jih Moravy je naplánován na páteční podvečer.

 
 
 

Jako zahřívací kolo kondičního soustředění by se dalo označit již úterní ráno. Hráči totiž měli na programu ještě ve Znojmě tabatu. Což bylo, dejme tomu, taková rozcvička před náročným týdnem. V hotelu S-PORT Véska čeká na celý tým pestrý kondiční program. Ve středu a ve čtvrtek budou hráči trénovat třífázově. O "zábavu" tak bude postaráno.

Celý týden bude svým pojetím kondičně náročný, o víkendu tak čeká na hráče místo klasického přípravného utkání volno. Nejbližší zápasový test nás čeká až v úterý 30. ledna, kdy se utkáme s třetiligovou Líšní.

Tým bude mít připravené potřebné zázemí. Hotel S-PORT disponuje bazénovou halou s vířivkou a wellnessovou částí, kde nechybí sauna. Tedy ideální kombinace pro regeneraci, která bude nesmírně důležitá. Přímo v areálu se také nachází posilovna a hřiště s umělou trávou. Hráči tak budou mít vše po ruce a nebudou muset nikam cestovat.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin