Po reprezentačních povinnostech se k týmu připojil Tonda Růsek

Po reprezentačních povinnostech se k týmu připojil Tonda Růsek Z n o j m o - V pátek nás čeká domácí zápas s Frýdkem-Místkem a trenér Balcárek již může počítat s útočníkem Antonínem Růskem, který se vrátil ze srazu reprezentace U19, která odehrála turnaj v Japonsku. Po zranění už trénuje také Michal Holub a individuálně se začíná připravovat Dan Odehnal.

 
 
 

Znojemský trenér Jiří Balcárek už bude moci v pátek proti Frýdku-Místku využít v útoku Tondu Růska, který chyběl ve třech utkáních. Nyní už tedy bude moci opět naskočit. Do tréninkového procesu už se postupně zapojuje záložník Michal Holub, který měl dlouhodobější nespecifikované zdravotní problémy.

Po vážném zranění už začíná trénovat také stoper Dan Odehnal, vzhledem k absolvovanému zranění jsou to především posilovací cviky a bazén. Se zraněním bojoval na úvod sezóny další stoper Radek Mezlík, ve Vítkovicích už byl ale připravený na lavičce náhradníků. Až na drobnější zranění jsou ostatní členové kádru fit.

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin