Pod vedením nového trenéra Jiřího Balcárka odstartovala letní příprava

Pod vedením nového trenéra Jiřího Balcárka odstartovala letní příprava Z n o j m o - Společná letní příprava odstartovala tradičně srazem na Městském stadionu v Horním parku. Hráče přivítal nový trenér Jiří Balcárek a za vedení manažer klubu Michal Bělák a spolumajitel klubu Jiří Tunka. Celkově se v kabině sešlo 30 hráčů. Dopoledne už na všechny čekal trénink na ČAFCE.

 
 
 

V pondělí 19. června odstartovala devátou hodinou letní příprava na nadcházející sezónu Fortuna národní ligy. Hráče v kabině přivítal spolumajitel klubu Jiří Tunka společně s manažerem klubu Michal Bělákem. Pak už si vzal úvodní slovo také nový trenér Jiří Balcárek, nechyběl samozřejmě ani nový asistent Miroslav Paul.

Tradičně se na začátku sezóny sešlo velké množství hráčů. Do začátku přípravy se zapojili i hráči, kteří skončili v U19. Do kádru se zařadili také hráči z hostování - Patrik Bogner, Roman Nehyba, Petr Kirschner a Jakub Konvalina. Z týmu z loňské sezóny chyběl pouze Jiří Klíma s Pavlem Sokolem, oba se vrátili z hostování do Jihlavy a Brna. A ze stálic také brankář Jiří Doleček. Ten se rozhodl ve Znojmě již nepokračovat a zkusit štěstí v jiném angažmá. Zpět do Jihlavy se naopak nevrací, a ve Znojmě zůstává, Rostislav Šamánek.

Do přípravy se zapojily také úplně nové tváře. Na zkoušku do Znojma přišli obránce Tomáš Pospíšil, který působil v Pardubic. Defenzivní záložník Jan Malík, který naposled působil v polské Legionovia Legionowo a obránce Martin Sedlo ze Zbrojovky Brno.

KÁDR NA STARTU LETNÍ PŘÍPRAVY 2017

BRANKÁŘI: Martin ŠTĚPANOVSKÝ, Jakub KONVALINA, Jiří KOUKAL (U19)

HRÁČI: Radek MEZLÍK, David HELÍSEK, Tomáš CIHLÁŘ, Jaroslav SVOZIL, Oleksiy CHEREDA, Jan JAVŮREK, Michal HOLUB, Stijepo NJIRE, Dominik URBANČOK, Radim NEPOŽITEK, Lukáš MOTAL, Rostislav ŠAMÁNEK, Jakub TEPLÝ, David ŠTROMBACH, Petr KIRSCHNER, Roman NEHYBA, Patrik BOGNER, Adam ŠMÍD (U19), Adam ŠVEJDA (U19), Jiří ŠVEJKAR (U19), Michal GARČIC (U19), Josef RAPOUCH (U19, František MALÁR (U19), Patrik BARTOK (U19)

HRÁČI NA ZKOUŠKU: Tomáš POSPÍŠIL, Jan MALÍK, Martin SEDLO

ZRANĚNÍ: Daniel ODEHNAL

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin