První den přípravy tři hráči na zkoušku. Mezi nimi i Jan Malík s šedesáti prvoligovými starty

První den přípravy tři hráči na zkoušku. Mezi nimi i Jan Malík s šedesáti prvoligovými starty Z n o j m o - První den letní přípravy se v kabině objevili i tři hráči na zkoušku. Defenzivní záložník Jan Malík, kterého si jistě pamatujete z prvoligových trávníků v dresu Zbrojovky. Krajní obránce Tomáš Pospíšil, který naposled působil v Pardubicích a mladý obránce Martin Sedlo z Tišnova.

 
 
 
JAN MALÍK

Pětadvacetiletý defenzivní záložník načal svoji fotbalovou kariéru ve znojemském okresu - v Hrušovanech nad Jevišovkou. Odtud už zamířil do Zbrojovky Brno. Zde se postupně přes B-tým a juniorský tým propracoval až do Áčka. Za Zbrojovku si připsal 60 prvoligových startů a vstřelil tři branky. V létě 2016 zamířil Jan do bulharské Varny, za níž odehrál deset utkání. Jaro strávil v polském Legionovia Legionowo.(DEFENZIVNÍ ZÁLOŽNÍK, 180 cm, 25 LET)

TOMÁŠ POSPÍŠIL

Šestadvacetiletý obránce načal svoji kariéru v Aritmě Praha, odkud ještě v mládežnickém věku přestoupil do Sparty Praha. Později působil i v Meteoru Praha, Slavii Praha a především do Dukly Praha. Zde se propracoval do A-týmu a v sezóně 2010/11 s Duklou oslavil postup do první ligy. V nejvyšší české fotbalové soutěži si připsal 11 zápasů. Jeho dalším působištěm byl Most a také Pardubice, kde také naposledy hrál a kam přestoupil v roce 2015. V minulé sezóně odehrál ve Fortuna národní lize 22 utkání. V mládežnickém věku reprezentoval ČR v kategorii U18 a jednou byl povolán i do reprezentace U21. (KRAJNÍ OBRÁNCE, 181 cm, 26 LET)

MARTIN SEDLO

Dvaadvacetiletý stoper prošel stejně jako Jan Malík Zbrojovkou Brno, do A-týmu se však nepropracoval. Sezónu 2015/16 odehrál v Břeclavi. Poslední sezónu působil v divizním AFK Tišnov, s kterým vybojoval postup do Divize. (STOPER, 181 cm, 22 LET)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin