Respektujeme sílu soupeře, ale chceme uspět, říká před Příbramí trenér Balcárek

Respektujeme sílu soupeře, ale chceme uspět, říká před Příbramí trenér Balcárek Z n o j m o - Už je to tady. V sobotu se pro nás načne v Příbrami nový ročník Fortuna národní ligy a svoji ligovou premiéru na lavičce si odbude trenér Jiří Balcárek. Jako tradičně nechybí pohled kouče na nadcházející soupeře, který v týdnu posílil o zkušeného stopera Zápotečného. Znojemský lodivod musel řešit v druhé polovině přípravy problémy s marodkou, svému týmu však v Příbrami věří.

 
 
 

Po několika sezónách pro vás premiéra na trenérské lavičce, ale zřejmě jste si to představoval příjemněji, když vezmu v potaz problémy s marodkou. Asi to není příjemné, řešit tuto záležitost před vstupem do sezóny?
Jak říkáš, není to ideální stav, ale nechci se na nic vymlouvat. Situace je taková, jaká je a celý realizační tým se snaží připravit tým na první mistrovské utkání tak, abychom uspěli.


1.k. FNL
Sobota
29. července
17:00 hod.
On-lineTwitter

1.FK PŘÍBRAM

1.SC ZNOJMO FK

STADION U LITAVKY

Kolik máte v sestavě otazníků i z pohledu hráčů, kteří měli nějaké drobnější problémy?
Otazníky tam nějaké jsou. Budeme se rozhodovat bezprostředně před utkáním, ale více méně máme o sestavě jasno.

V Příbrami se po sestupu kádr hodně proměnil, má nového trenéra. Je to tedy hodně nečitelný soupeř, pro trenéra asi složitá práce analyzovat protivníka?
Složitá situace i v tom, že je to první utkání. Nebylo moc možností vidět zápasy soupeře naživo nebo na videu. Ale snažili jsme se nějakým způsobem získat informace.

Čerstvou informací je, že v Příbrami podepsal stoper Zápotočný. Bude to dle vás velká posila?
Určitě. Je to hráč, který má za sebou velkou fotbalovou historii a řadu zkušeností. Je pro tým obrovským přínosem, ostatní hráči se o něj mohou opřít. Příbram má v týmu i dalšího zkušeného hráče, kterým je Skácel. V kritických chvílí mohou týmu oba hodně pomoci.

Na závěr si dovolím takovou klišé otázku, s čím jedeme do Příbrami? Co jsem tak sledoval například sázkové kanceláře, ty považují za poměrně velkého favorita Příbram...
(s úsměvem) Do každého utkání jdu jako trenér s tím, že jej chci vyhrát, to je jasné. Jinak bychom ten fotbal nedělali. Týmu věřím, na zápas jsme se připravovali. Ke každému soupeři mám respekt, respektuji i sílu Příbrami, která má v sestavě řadu zkušených hráčů, ale chceme uspět.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • robert.knebl: ... kdy že hrajeme proti Olympii Praha? Mimochodem až na ...
  • robert.knebl: Asi půjdu na doučování :-). Za 3 dny jede do ...
  • mišák.z: Aha,tak to jsem nevěděl.... ...
  • adminMilanŠoba: po 3 kolech se píše bez tečky (čti po třech ...
  • AdminMilanŠoba: Jak je uvedeno v anketě maximálně můžeme dostat druholigového soupeře, ...
  • mišák.z: Robe,já bych místo Příbrami viděl raději Živanice,Domažlice,Hodonín a Hfk Olomouc ...
 
Copyright © 2009-2017 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin