V zasněžené kulise odstartoval zimní přípravu starší dorost

V zasněžené kulise odstartoval zimní přípravu starší dorost Z n o j m o - Týden po A-týmu odstartovali společnou zimní přípravu starší dorostenci. Tak trochu symbolicky provázel první trénink všudypřítomný sníh, který následně opeřil i hru na umělé trávě na Městského stadionu v Horním parku. Trenér Karel Bečka a jeho asistent Jiří Kotlán však ještě nepřivítali kompletní kádr. Někteří hráči trénuji s A-týmem, někteří ještě doléčují virózy či drobná zranění a k týmu se připojí v následujících dnech.

 
 
 

První dny přípravy budou vyloženě kondiční, říká trenér U19 Karel Bečka

Start letní přípravy byl téměř totožný jako v létě. Odstartovaly ji testy na tartanu...
Rozdíl byl v připravenosti. V létě přišli hráči jak do houslí, dnes byli připravení a výsledky tomu odpovídaly. V tomto počasí to bylo hodně slušné. Jsou připravení na zimní přípravu.

Zimní příprava dostála ve svém úvodu svému názvu. Zasněné hřiště s umělou trávou...
Máme takové podmínky, musíme se jim přizpůsobit. Já jsem navíc ze severu zvyklý, takže to pro mě není nic nového. (s úsměvem)

Jak budou probíhat úvodní dny přípravy?
Půjdeme více do kondice a obecné vytrvalosti, uvidíme ještě, až se k nám připojí kluci, co jsou nemocní, jak na tom budou. Ale první dva, tři týdny budou vyloženě kondiční.

KÁDR U19 NA STARTU PŘÍPRAVY

Matěj BALGA, Milan DOLEJŠÍ, Teodor GUTEV, Šimon HERMAN, Robert KAŠŠAI, Richard KOCH, Oliver KOVÁČ, David KRATOCHVÍL, Patrik MARTINEK, Patrik PACULA, Tomáš SIVERA, Martin SYSEL, Radek ŠEVČÍK, Jan ZONYGA

PŘIPOJÍ SE POZDĚJI: Matěj ŠNEPFENBERG, Marek SVOBODA, Petr KŘIVÁNEK, Daniel KOCHAN, Jakub MERHAUT, Matěj KRISTOŇ

V PŘÍPRAVĚ A-TÝMU: Jiří KOUKAL, Milan MORAVEC, Vojtěch ŠVARC

ZÁPASOVÝ ROZPIS ZIMNÍ PŘÍPRAVY U19
27. ledna 11:00 Spartak Trnava (Dubňany)
3. února MFK Skalica / muži (Brno)
10. února MFK Skalica (Skalica)
17. února FK Senica (Senica)
24. února FK Třebíč (Třebíč)
3./4. března FK Hodonín (Hodonín)
10. března Dynamo Bratislava
 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin