Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří Balcárek

Varnsdorf se bude rvát o každý metr, očekává trenér Jiří Balcárek Z n o j m o - Ve 14. kole Fortuna národní ligy nás čeká jedna z nejdelších cest v soutěži, míříme totiž až na sever k německým hranicím. Našim soupeřem bude čtrnáctý Varnsdorf. Ten je sice v tabulce na spodních místech, trenér Jiří Balcárek ale opět očekává náročný duel a varuje před lehkovážností.

 
 
 

V aktuálním ročníku FNL se na venkovních hřištích prezentujeme až na výjimky velice dobrými výkony, přesto jsme z posledních dvou vyšli naprázdno. V Třinci i na Žižkově jsme si vypracovali řadu šancí, které však zůstaly nezužitkovány. „V posledních dvou utkáních jsme i navzdory dobrému výkonu a spoustě vypracovaných šancí nezískali žádný bod, což bychom nyní samozřejmě chtěli změnit,“ potvrzuje trenér Jiří Balcárek.

Znojemský kouč varuje před nějakým podceněním s ohledem na umístění soupeře v tabulce. „Varnsdorf se nachází v dolní části tabulky, potřebuje každý bod, dá se tedy očekávat, že do duelu dá velké nasazení, agresivitu, srdce a bude se na hřišti rvát o každý metr,“ upozorňuje.


14.k. FNL
Neděle
5. listopadu
14:00 hod.
On-lineTwitter

FK VARNSDORF

1.SC ZNOJMO FK

MĚSTSKÝ STADION V KOTLINĚ

Nelehký zápas očekává i útočník Rosťa Šamánek. „Čekám těžké utkání, Varnsdorf se zvedá. Uhrál remízu v Opavě, zvítězil doma nad Frýdkem a jen těsně prohrál v Pardubicích. Takže čekám těžký zápas, ostatně jako každý v letošním ročníku FNL,“ říká autor tří gólů v aktuální sezóně.

Jak bylo zmíněno v úvodu, do Varnsdorfu nás čeká dlouhá cesta. „Nevadí mi to, zvykl jsem si. Akorát mám sedm žlutých, takže doufám, že nějak vydržím ještě. To jsem v životě nezažil. Doufám, že si z Varnsdorfu odvezeme alespoň bod,“ komentoval záložník Matúš Lacko.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • josta: ..nový stadion? Vždyť máme nedostatek treninkových ploch!.. ...
  • hacko: nepochybně by to bylo skvělé, postavit nový stadion, ale v ...
  • Jarda001: Jak to vídíte s postupovými šancemi???Myslíte že máme kádr na ...
  • robert.knebl: ... sláva fandům a kotli především *2* ...
  • robert.knebl: :-) tak tak tak obdiv kotli :-) *2* ...
  • tokok17: Neukazuje to nic. Jen to že sportovec si najde čas ...
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin