Zápas jako na houpačce, nakonec vydřený bod pro U19!

Zápas jako na houpačce, nakonec vydřený bod pro U19! Z n o j m o - V neděli brzy ráno vyrazili naší dorostenci do Karviné získat nějaké body a posunout se v tabulce. Utkání se vyvíjelo velmi slibně a bylo rozehrané na zisk tří bodů, avšak neproměněná penalta ráz utkání otočila a nakonec jsme to byli my, kdo v závěru srovnal. Před utkáním by jistě byl bod dobrý, v průběhu bylo na tři, avšak nakonec je remíza vzhledem k závěru střetnutí cenná.

26. (Bažantnice), neděle 20.5.2018
MFK Karviná B - 1.SC Znojmo FK  3:3  (1:2)
Branky: 78. a 85. Prybluda, 3. Buzek - 12. Martinek, 44. Kochan, 89. Pacula
ŽK: bez žlutých karet
Rozhodčí: Trigas - Štefek, Godfryd
MFK Karviná B: Drobek - Štromp (46. Motyčka), Sembol, Buzek, Věčorek, Noga, Gros (c), Vlachovský (75. Jurovec), Prybluda, Zych (68. Hudek), Kubalák (61. Podbiol)
1.SC Znojmo FK: Polepil - Koch, Herman, Pacula, Kováč - Kochan (62. Daniel), Svoboda, Moravec (c), Kaššai - Martinek (90. Fajkus), Pohanka (81. Zonyga)

Karel Bečka (Znojmo): Opět smolné utkání, které jsme nakonec dovedli alespoň do remízového konce. Neproměnili jsme spoustu šancí v první půli, ve druhém poločase mohl zvýšit na 3:1 Moravec, ale neproměnil penaltu. Nakonec jsme honili výsledek až do konce a v poslední minutě srovnal hlavou Pacula.