Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-7-17" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ZPlanka_Redakce | zdenek.planka@1scznojmo.cz
17.07.2017, 14:57
 
 
Reakce na Martin9999: Dobrý den, v kolik přesně se bude ...
Dobrý den, Je to v 17:30, opraveno i u nás na webu.
 
 
17.07.2017, 14:10
 
 
Dobrý den, v kolik přesně se bude hrát zítřejší přátelské utkání s Uničovem?
Uničov má na face stránkách uvedeno až v 17:30 a tady máte od 16:00.

Děkuji za odpověď
Martin
 
 
ZPlanka_Redakce | zdenek.planka@1scznojmo.cz
17.07.2017, 10:43
 
 
Reakce na ZNOJMAKSC: Vážený,pane Běláku který jste zodpo...
Dobrý den,

vážený pane ZNOJMAKSC, zodpovědný za vše, co se ve Znojemském fotbale děje, není nikdy jeden člověk.

1.SC Znojmo je klub, který vždy dává velký prostor odchovancům a hráčům z regionu či Moravy. Svědčí o tom fakt, že jsme se snažili přivést zpět hráče, např. Hladíka se Štrombachem, kteří pochází ze Znojma a působili ve větších klubech, jako je Brno či Olomouc. Hráče ve Znojmě si do kádru vybírá především trenér, což by Vám jistě potvrdili pánové Kalvoda, Machala, Kučera a dnes pan Balcárek. Všichni tito pánové, se v tomto duchu opakovaně vyjádřili, například v novinách. Celé vedení klubu si stojí za tím, že bez patřičných pravomocí nemůže být patřičná odpovědnost. Co se týká jednotlivých hráčů, které uvádíte a které měl někdo zlikvidovat, bych Vám rád sdělil: Jirka Doleček byl vyřazen z kádru po rozhodnutí trenéra, který své stanovisko diskutoval jak s kabinou, tak s vedením a byl plně podpořen. Kuba Konvalina je z mladých hráčů příkladem pracovitosti a profesionálního přístupu a věříme, že bude pro něj nejlepší pravidelně chytat v nižší soutěži a k tomu trénovat s A-týmem, než aby plnil ve svém mladém věku roli dvojky a neměl potřebné zápasové vytížení. Lukáš Hrazdílek upřednostnil školu s hraním fotbalu na nižší úrovni, i když jsme s ním počítali do kádru A-mužstva a na toto téma s ním hovořil nejen trenér ale i pan Kohoutek. Patrik Bogner se neprosadil opakovaně do kádru A-mužstva a to nejen pod jedním trenérem. Trenér Kučera mu opakovaně vytýkal tréninkovou morálku, neomluvenou neúčast na tréninku atd. Trenér Balcárek si jej i přes to, že hráče zná z působení v MSFL, do kádru také nevybral. Bohužel po jeho angažmá v Třebíči, která sestoupila do Divize, se klubu ani hráči nepodařilo najít žádný klub z MSFL, který by o hráče měl zájem. Petr Kirschner byl na testech ve Valašském Meziříčí, kde nezůstane a má nastoupit na přípravu v týmu Kroměříže.Roman Nehyba projevil zájem jít hrát do nižší soutěže, blíže k domovu a minulý týden přestoupil do divizní Staré Říše, i když měl nabídky aby pokračoval v MSFL. Dana Odehnala jsme po letech, kdy byl v klubu jen na hostování, přivedli na přestup já a doufám, že bude brzy fit a pomůže nám na hřišti. Dan je ten typ hráče, který opravdu má, jak město, tak klub v srdci a to dokazuje nasazením na každém tréninku a v zápase a ne stěžováním na diskuzním fóru. Nevím, zda trenér, který si vybírá hráče na zkoušku, má přehled o majetkových poměrech rodičů hráčů, ale jistě vím, že to nemá žádnou váhu v rozhodování, zda tu hráč zůstane či ne. Jsme naopak velice rádi, že v kádru zůstal Franta Malár, který působí v přípravě velice dobře, a doufáme, že naváže například na cestu Kuby Pokorného. Všichni hráči, co končili v minulé sezóně v kategorii U19, začali přípravu s A-týmem, což je v podmínkách první či druhé ligy velice ojedinělé. Budu rád pokud máte nějaké další otázky, abyste se ozval přímo mě, nemáme problém svá rozhodnutí osvětlit jak fanouškům, tak i rodičům hráčů, kteří si myslí, že jejím dětem v kariéře vždy někdo pouze škodil.

S pozdravem
Michal Bělák
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
17.07.2017, 00:31
 
 
Vážený,pane Běláku který jste zodpovědný za vše co se ve Znojemském fotbale děje, po zlikvidování:Znojemských kluků: Jirka Doleček,Kuba Konvalina,Lukáš Hrazdílek,Patrik Bogner,Petr Kirschner,Roman Nehyba, fandíme Danovi Odehnalovi aby to dal,co bude dál???dál sem budou chodit na zkoušku synové bohatých rodičů??? takhle nikdy fotbal ve Znojmě nefungoval!!!!My tady nechceme fotbal zkorumpovaných manažerů, kam půjde těch 150diváků,rodiných příslušníků,kamaradů,přítelkyn,dědečků,b (dlouhý řetězec byl zkrácen) to tady fungovalo tak to neničte.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin