Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-5-16" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
16.5.2018, 21:21
 
 
Reakce na Junior28: Tak dneska jsme viděli z naší strany...
Skoro ti stejní hráči hráli super fotbal na podzim,to bude asi něco špatně Smajlík
 
 
mišák.z | Znojmo
16.5.2018, 20:54
 
 
Tihle hráči nemá právo nosit dres Znojma,dělají ostudu Znojmu,ať hrají příšti zápas jen v tričku.
 
 
16.5.2018, 20:38
 
 
Tak dneska jsme viděli z naší strany kvalitní antifotbal, tito hráči jsou ostudou znojemského fotbalu,na výsledku nezáleží, ale přístup hráčů, vedení a ostatních věcí posílá znojemský fotbal do kopru...K čemu umělé osvětlení když se nepoužívá...Proč ho neprodají a nekoupí radši kvalitní hráče, kteří umí aspoň kopnout do míče. Můj názor-rozprodat všechny a vybudovat úplně nové mužstvo z hráčů (ať třeba méně kvalitních), kteří ovšem budou mít zájem hrát za Znojmo a hlavně bojovat...
Vždy jsem si kupoval na sezónu pernamentku, ale na příští rok si ji určitě nekoupím, tak hroznou a katastrofální hru ještě nepamatuji(na Znojmo chodím 26 let)a hlavně neustálé měnění data a času zápasů mě také odradili.

Nevíte prosím někdo, kdo spravuje tyto stránky?Asi před měsícem jsem psal dotaz na vedení a do dneška nebyl nikdo schopen odpovědět...
 
 
16.5.2018, 19:39
 
 
Reakce na robert.knebl: ... no neměl jsem já pravdu ješt...
Souhlas a také by mě to zajímalo.
 
 
robert.knebl | Znojmo
16.5.2018, 19:36
 
 
... jediné pozitivní na tom vše je jen to, že jsme zachráněni :-)

 
 
robert.knebl | Znojmo
16.5.2018, 19:30
 
 
Reakce na robert.knebl: Chlape, rád bych to viděl optimi...
... no neměl jsem já pravdu ještě před měsícem a pár dny, když jsem říkal, že to bude nejhorší sezóna? A to Fridrich říkal, že jsem negativní. Houby negativní, ale reálný obraz znojemského fotbalu.

Už teď je jasné, že sezóna bude horší, než ta minulá!!! A to po podzimu vypadalo na nadějnou a jasnou TOP 5 ne-li boj o 2. místo.

Teď se můžeme leda bavit o možnosti, aby nebyla tato sezóna vůbec nejhorší za 5 letou historii!!!! A že k nejhorší sezóně nemá daleko je fakt, protože v sezóně 2014/15 jsme skončili na 11. místě a získali 38 bodů.

Teď máme "jen" 34 bodů, ale "zatím" jsme na 9. místě :-), ale například na 13. místě Olympie Praha (která má mimochodem zápas k dobru), která nás čeká v příštím utkání má "jen" 3 body na nás ztrátu. Takže vůbec bych se nedivil, kdybychom na konci sezónu skončili až na 12. místě se stále 34 body! Protože upřímně s takovou to nás v posledním zápase porazí i Příbram, která jako jasně postupující nasadí nadějné mladíky, kteří se budou chtít ukázat.

Tak a teď mi řekněte, jestli náhodou na tom všem nemám kus pravdy. Nebo se pletu?

A tak se ptám?
1. Jaké má klub ambice do konce sezóny případně na další sezónu?
2. S těmito výkony je to spíše na MSFL, vy plánujete hrát MSFL?
3. Bude se posilovat pro příští ročník?
4. Jaký je vůbec cíl a záměr vedení?

A pro Fridricha: neměl jsem náhodou pravdu, jak jsem psal 23. 4. 2018 tady ty řádky? Hele jedna věc je Znojmíčko (hokej, fotbal, florbal) a druhá věc, která mě fakt vadí a to klidně, ať prohrávají je jak bojují hráči na hřišti, na ledě a jaký má koncept vedení.

Toto vše jde prostě vidět a to řadu fanoušků dokáže mrzet. A jako fanouška mě prostě zajímá, jak na to klub bude reagovat.

Nechci být "špatným" prorokem, ale trochu se bojím, že s odchodem O. Kohoutka bude 1. SC Znojmo spíše na sestupné tendenci, než vzestupné (nejen finančně, strategií, hráči atd.), ale rád, velmi rád se budu mýlit!!!

 
 
mišák.z | Znojmo
16.5.2018, 19:05
 
 
Ostuda,ostuda. Tento fotbal by měl být zadarmo ,nedá se na to dívat. Ještě že díky panu trenérovi Balcarkovi jsme měli po podzimní části uhrané body,jinak bychom sestupovali. Jen se ptám KDE JE NAŠE ZNOJMO......
Raději budu chodit na Americká fotbal ,ti hráči sami chtěji něčeho dosáhnou a postoupit a hlavně vyhrávat.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin