Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "James1.SC" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
James1.SC | Okurkáři
2.5.2018, 06:55
 
 
Reakce na robert.knebl: Ahoj chlape, tak pozitivně praví...
Ten poslední bod s těmi diváky ti asi nevyjde. Zas tak skvěle na jaře nehrajeme, aby to lidi donutilo jít na fotbal, když ve stejný čas hrajeme na MS se Švédy. Přitom když se dělají termíny pro jaro, tak zápasy ve skupinách na MS jsou už rozepsaný. Tak nechápu proč si to vedení nikdy nepohlídá.
 
 
James1.SC | Okurkáři
23.9.2017, 08:07
 
 
Reakce na Miki4: Hrát ve Zn 2.ligu v pátečních 19.30 hod...
Pokud chce vedení hrát ve všední den, tak to rozhodně blbost není. Jsou lidi, kteří na zápas dojíždí třeba 35 kilometrů a stihnout po práci zápas v nějakých 17:30 je problém. I spousta znojmáků je v práci do pěti nebo do šesti.
 
 
James1.SC | Okurkáři
21.9.2017, 16:37
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Neznám vás pravda ale jestli je něk...
To že někdo pořvával na diváky, že jsou p.če, jste si vyfabuloval. O ničem takovým nevím. Že se řvalo nejste v divadle, to ano. Ale v divadle skutečně ti lidi nebyli. Smajlík Že je cítit marihuana a že se někdo uchechtává při minutě ticha, se dá jen těžko ovlivnit. Jak říkáte seděl jste dál od kotle, těžko říct koho se to týká. Těch pět let kdy byla skupina Okurkáři aktivní na hokeji jsem nevynechal jediný domácí zápas, byl jsem i v několikrát Třebíči i v HB. Troufám si tvrdit, že o tom všem vím dost. Určitě víc než Vy, tak být Vámi se k takovým věcem nevyjadřuji.
 
 
James1.SC | Okurkáři
21.9.2017, 15:54
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Ty vole co to je za větu fotbal byl...
Mluvit o respektu a zároveň nás urážet, že jsme primitivové a IQ tykve, ikdyž nás absolutně neznáte a na fotbale jste poprvé po dlouhé době vypovídá mnoho o Vás. Možná na fotbal nechodíme od dob krajského přeboru na čafce, ale poslední čtyři sezony jsme na každým zápase kluky aktivně podporovali. Ikdyž se nedařilo, ikdyž bylo špatný počasí a na stadionu byly třeba jen dvě stovky lidí. Myslím si že naši podporu ocení hráči víc, než když někdo přijde jednou na Spartu a pak píše moudra na internetu. A ještě bych se Vás chtěl zeptat, kdo nás to měl vyplonkovat z hokeje?
 
 
James1.SC | Znojmo
21.9.2017, 11:04
 
 
Reakce na z.i.z.o.u: Tak včera jsem byl na Spartě. Výkon...
Dobrý den, i při nepravidelné návštěvě fotbalových utkání by měl normální člověk zjistit, kde je kotel. Od otevření zrekonstruovaného stadionu je kotel každý zápas na stejném místě. Stěžovat si, že se v kotli mává vlajkama mi přijde úsměvné. Stjně tak je normální, že když někdo přijde do kotle, tak se tak nějak od něj očekává, že bude fandit a ne že si bude stěžovat, že je vyzíván k fandění. Přeji Vám pěkný den a v neděli si zápas jistě užijete víc. Návštěva bude menší a bude plno místa i jinde na stadionu. Ikdyž tak nějak tuším, že se na fotbale zase dlouho neukážete, protože jste vlastně na zápas přišel jenom kvůli Spartě.
 
 
James1.SC | Znojmo
19.9.2017, 13:04
 
 
Reakce na robert.knebl: 5. místo HET ligy pro 5. místo F...
V Pardubicích za tři body před půl rokem. Smajlík odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin