Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ZNOJMAKSC" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
26.7.2017, 15:17
 
 
Hm posily? Kdy přišla do Znojma nějaká posila nebo osobnost,která zapadla do koncepce mužstva? S novým trenérem žádná atraktivní hra také nehrozí,proto bereme vše co nám kdo nabídne.
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
17.7.2017, 00:31
 
 
Vážený,pane Běláku který jste zodpovědný za vše co se ve Znojemském fotbale děje, po zlikvidování:Znojemských kluků: Jirka Doleček,Kuba Konvalina,Lukáš Hrazdílek,Patrik Bogner,Petr Kirschner,Roman Nehyba, fandíme Danovi Odehnalovi aby to dal,co bude dál???dál sem budou chodit na zkoušku synové bohatých rodičů??? takhle nikdy fotbal ve Znojmě nefungoval!!!!My tady nechceme fotbal zkorumpovaných manažerů, kam půjde těch 150diváků,rodiných příslušníků,kamaradů,přítelkyn,dědečků,b (dlouhý řetězec byl zkrácen) to tady fungovalo tak to neničte.
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
25.6.2017, 14:49
 
 
Nevím jestli tam,někdo z Vás byl,já jo a tak bych to viděl trošku jinak. Učitě bych neházel špínu na dorostence,zkoušené hráče,hráče z hostování. Bylo spíše vidět na hráčích co tady jsou celou sezonu,jak je nebaví hrát přátelské zápasy a už vúbec ne turnaj s 1.A.třídou. Jestli nedáme víc prostoru mladým hráčům,tak pak na co nám je naši trenéři/Dvořák,Steinhauser,Zlámal/ kvalitní prací vychovávají!!!
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
27.2.2017, 21:19
 
 
Jen aby bylo s kým hrát v Opavě. V sobotu na fotbale v Brně jsem zaslechl něco o problémech s našema hostovačkama. Zdeno nevíš něco bližšího???
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
4.2.2017, 20:28
 
 
Kluci prohrát se může,ale když vidím hráče jít ze hřiště a oni se tomu smějí..a v rozhovorech to vypadá že bez některých ani hrát nemůžem ve 2.lize. Trochu pokory a Bojujte za Znojmo!!!
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
17.1.2017, 14:44
 
 
Reakce na msz16ion: Vydíš? Takovou češtinu jsem ještě ne...
Omlouvám se J.A.Komenskému s tím pravopisem,spěchal jsem na noční,díky. Je doba přípravy,vyzkouší trenér taky na hrotu duo Kirschner-Bogner,zatím se kluci trápí někde na podhrotu nebo záloze Smajlík
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
12.1.2017, 21:07
 
 
Šimona zdravím,protože jak ho znám určitě je každý den na tomhle foru,uvidime se o víkendu...jak vydíš rok se s rokem sešel a tady se nic nezměnilo,emigrační tábor fotbalistů ve Znojmě je tu zas,ale začne to pomale odcházet.
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
21.8.2016, 22:48
 
 
Byl jsem na zapase Lisen-Trebic a mužu říct mame na hostovaní dobré hràće, Kuba Konvalina dostal volno kvuli uternimu zapasu se Zlinem,v Mol cupu,/tam my uz nejsme/ PetrVavrik super vykon a Patrik Bogner byl u Vsech tří branek,Tihle dva hráči podle trenera Mazury byli rozdílovými hráči...
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
27.7.2016, 23:29
 
 
Tak Rybička,koupený Zbrojovkou z Chrudimy nemá kde hrát tak ho pošlem do Znojma kam jinam a kdo další se potřebuje rozehràt? Já myslím že ještě někdo z brněnské juniorky dojde když my jsme ji zrušili.
 
 
ZNOJMAKSC | Brno-Líšeň
27.7.2016, 22:37
 
 
Pravda o hràčích Znojma, pan Steinhauser a po něm pan Kafka tady vytvořili vyborný tým složený z ročníku 95_96,kde jsou ti kluci dneska že musíme nakupovat? Pracoval jsem pro Znojmo dlouho tak jen pro pamět; Bula/Konvalina;_ Šálek,Pokorný,Hrazdílek,Morong,/Slavík/, (dlouhý řetězec byl zkrácen) Bogner,Kirschner,/Janak/, možnà tam těch kluků patří víc tak se ostatním omlouvàm,ale Znojmo je Znojmo...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin