Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "phhp" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
phhp | Hodonice
31.3.2018, 22:36
 
 
na domaci strane se z nasich byvalych hracu objevil simersky a zapalac.jak je psane v reportu ze zapasu.a svozil tady snad nehral?myslim, ze dost dlouho.zlaty z.planka
 
 
phhp | Hodonice
17.3.2018, 09:54
 
 
Po odchodu Z.Planky jsou klubove stranky na urovni okresniho preboru.bohuzel.den pred prvnim zapesem a to nepocitam ze jde uz o 3 kolo zadne info o kadru odchody-prichody-hostovani.rozhovory,fot (dlouhý řetězec byl zkrácen) z treninku.az na obcasne strohe info nikde nic.asi klub nema zajem fanousky informovat,otazka jestli budu mit fanousci zajem o klub.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin