Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
robert.knebl | Znojmo
30.4.2018, 14:28
 
 
Reakce na Fridrich: Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na t...
Ahoj chlape, tak pozitivně pravíš?

- dali jsme Českým Budějovicím 2 branky
- jsme zatím na 8. místě, ale ještě není konec
- máme 33 bodů a tak stačí uhrát pouhých 9 bodů, abychom měli více bodů, než v minulé sezóně (to z 5 zápasů tj. 15 bodů není zase tak nereálné, ne?)
- konec sezóny už můžeme opravdu dohrát v klidu (protože o sestupujících je rozhodnuto) a my můžeme připravit mančaft na příští sezóny a snad postupové ambice
- budu věřit, že diváků přijde více, když přijede V. Žižkov :-) i přesto, že jich je čím dál méně

A věřit, že se vrátíme ještě tuto sezónu do TOP 6 jako cíl sezóny? K tomu se nechci vyjadřovat, protože by to mohlo znít pesimisticky.

Jaký máš tip s V. Žižkov, že jsem tak smělý?
 
 
25.4.2018, 20:03
 
 
Buď rád, že jsi tam nebyl, výkony jsou čím dál horší a někteří hráči by se za svou předvedenou hru měli stydět. Jediní dva hráči, které bych z této tragické hry vyzvedl byl Teplý a Javůrek, ale zbytek hrál naprosto katastrofálně a asi se nikdo z vedení nebude divit, když na příští zápas nepřijde ani 200 diváků!!!Což stojí rozhodně za zamyšlení pro vedení...
 
 
Jarda001 | Znojmo
25.4.2018, 19:27
 
 
Tak co jakej byl dnes zápas s Třincem? Nemohl jsem byt na stadionu. Prohra zasloužená nebo měli dneska na to aspoň bod ukopat? A celková hra byla už konečně lepší? Dnes jsem věřil ve výhru a ono zase nic.😠
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.4.2018, 23:09
 
 
Reakce na Fridrich: Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na t...
Chlape, rád bych to viděl optimističtěji, ale myslím, že to vidím reálně. Proto jsem napsal: "tak snad dnes konečně 3 body ..." a také je mužstvo získalo.

A jsme na 7. místě, což není pesimismus, ale realita a nepsal jsem o umístění nejhorším za poslední dobu náhodou.
Ostatně pro úplnost posledních 5 sezón:
Sezóna 2016/17 (minulá sezóna): 6. místo a 41 bodů (myslíš, že dopadneme lépe bodově? A snad i umístěním?)
Sezóna 2015/16: 3. místo a 56 bodů (pouze 3 body ztráta na postup), postup do nejvyšší soutěže unikl o kousek
Sezóna 2014/15 - OK, tohle byla za posledních 5 let nejhorší sezóna a raději na ni zapomenout. Byla to sezóna, kdy jsme skončili na 11. místě, ale získali 38 bodů.
Sezóna 2013/14 - to byla Gambrinus liga!
Sezóna 2012/13 - vítězství ve FNL!

K Frýdku samozřejmě gratulace, že v 10 lidech srovnali, ale nezlob se na mne Avdič má druhou červenou kartu a kolik odehrál zápasů? Oslabit takto tým je nezodpovědné. A rozhodně s FM jsem čekal výhru. Ale rozhodně se cení bojovnost a vybojování bodu za remízu.
S Táborskem jsem věřil v duchu v 3 body a proto jsem to napsal a k tomu navíc čisté konto vzadu je sympatické, ale přijdou teď těžší zápasy. To si nebudeme nalhávat, že ne.

Týmu přeji jen to nejlepší a jak už jsem někde psal. Sympatické by bylo být v TOP 6 a připravit tým na příští sezónu a konečně zase boj o HET ligu. Tohle by mělo být již cílem každý rok stejně jak je to např. u Opavy, HK, Příbrami, Českých Budějovic, Olomouce, Baníku, Jihlavy, Brna - prostě týmů, kteří jsou exligové v posledních 5 letech.
 
 
Fridrich | praha-znojmo
21.4.2018, 19:46
 
 
Reakce na robert.knebl: ... tak snad dnes konečně 3 body...
Fuj, tolik pesimismu. Jukni pak na tipovačku, já výhru 1:0 prostě čuchal. Vyrovnání o 10 ve Frýdku kluky nakoplo.
 
 
robert.knebl | Znojmo
21.4.2018, 10:09
 
 
... tak snad dnes konečně 3 body, jelikož s výsledky z posledních 5 zápasů se opravdu nemůžeme spokojit. Suma sumárum 2 body a poslední místo v tabulce FNL (za posledních 5 zápasů). Už neporazíme ani soupeře, kteří jsou v tabulce z námi. S takovým přístupem můžeme hazardovat umístění nejhorší za poslední dobu a abychom se v závěru ještě nenamočili do bojů o záchranu. Ještě, že už není tolik kol do konce sezóny :-).
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.4.2018, 18:12
 
 
2:2😍😍😍 krasa hosi
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.4.2018, 18:11
 
 
Že by gól naděje???🤔🤔🤔
 
 
Jarda001 | Znojmo
17.4.2018, 17:43
 
 
Ten Avdič je neskutečný idio* druha červena za jaro a dalši pentle zaviněná jinak neuvěřitelná tragédie 2:0 do poločasu ve Frydku nevím ale začínám si myslet že by měl Kalvoda odstoupit jen na místo sportovního manžera nevo ředitele nevim co mel mit prvne za funkci a zacit se porozhlizet po novem trenerovi protoze s takovouhle budeme hrat jeste o záchranu jaro je zatím jedno vélké zklamání. Vaše názory???
 
 
mišák.z | Znojmo
17.4.2018, 17:43
 
 
Já chci staré Znojmo 0:2 to je fakt síla .......OSTUDA Ať jdou všichni po zápase pěšky. Cíl pro tuto sezonu se udržet,jak se dívám Smajlík Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo
13.4.2018, 12:02
 
 
odkaz pardubický Prosek o hře 1. SC Znojmo :-) před utkáním
 
 
robert.knebl | Znojmo
13.4.2018, 11:59
 
 
K času už snad no coment. Myslím, že si člověk nemůže pořád brát dovolenou, volno atd.
K posledním zápasům, kdy jsme ze tří zápasů nedali ani gól a navíc "jen" získali bod s předposledními Vítkovicemi, tak to je více, než žalostné.

Opavu ani nepočítám, ale kdybychom s Vítkovicemi vytěžili povinné 3 body a se Sokolovem doma, ať se na mně nikdo nezlobí, ale v domácím prostředí jsme zkrátka s tímto mančaftem vyhrát měli a jsou to ztracené 3 body. Suma sumárum jsme přišli o 5 bodů.

Víte, kde bychom teď byli se zápasem k dobru, kdybychom měli o těch 5 bodů více?

Na 3.- 5. místě a hrálo by se o druhé postupové místo jinak, protože i Příbram ztratí v některých zápasech.

Ale to je kdyby .... takže teď už to vidím o důstojné dohrání FNL s cílem, který si 1. SC stanovilo na začátku sezóny tj. do 6. místa, ale rád bych, aby se vytvořil tým, který bude hrát příští rok o postup do HET ligy, protože máme na to dost času a o záchranu nehrajeme.
Dle mého je to ideální si teď vytvořit podhoubí pro příští rok.
 
 
demon. | Okurkari
12.4.2018, 21:01
 
 
Reakce na Jiří_M.: Démone, jelikož se šetří, tak proto p...
Sobota je 14. Profesionální fotbalisti nezvládnou dva zápasy ve čtyřech dnech?
Hrát ve všední den o půl pátý ke prostě ultrakravina. Ja zítra třeba též dělám do pěti jako tisíce dalších. Ok, ja su osel a stejně na druhou půlku povalím, ale kolik takovejch je? Tuším, že se ten počet bude hodně natěsno blížit nule.
 
 
Jiří_M. | Znojmo
12.4.2018, 19:27
 
 
Démone, jelikož se šetří, tak proto pátek 16:30. jelikož pozdější (sobotní či nedělní) termín nepřipadá v úvahu z důvodu dohrávky zápasu 17. dubna ve Frýdku-Místku. Nic se však nemění na tom, že termín 16:30 je postaven na hlavu. Jako kdyby nikdo nechodil do práce, že?
 
 
demon. | Okurkari
12.4.2018, 16:19
 
 
Z který hlavy vypadl pátek 16:30? Jste normální? Příště co, středa 10:15? Pokud to chcete hrát furt pro dvě stě lidí, jdete na to dobře...
 
 
11.4.2018, 19:41
 
 
K výkonu se vyjadřovat nechci, to každý viděl, ale co jsem nepochopil bylo nevystřídání Vašíčka, je to asi Kalvodův kůň, ale jeho výkon v zápase se Sokolovem byl hrozný a podle mého názoru měl být jednoznačně střídán!!!
 
 
mišák.z | Znojmo
9.4.2018, 18:16
 
 
K anketě....naši nedají gol Smajlík
 
 
Jarda001 | Znojmo
8.4.2018, 17:55
 
 
Dneska pohledem mýma očima( pouze můj názor):Dneska to byla jedna velká tragédie.Nemohl jsem se na to ani dívat.Největší zklamání jsou pro mě výkony Vašíčka(kromě Ustí)nezabojuje nic neudělá pro tým a dneska spálil největší šanci ve 2 polocase. Doufâm v rapidní zlepšení uplne ve všem a postup uz je ztracený to je asi všem už jasné. Jestli budeme hrát jak dnes tak s pardubkama dostaneme minimalne trojku.
 
 
josta | znojmo
1.4.2018, 15:24
 
 
Reakce na phhp: na domaci strane se z nasich byvalych hr...
..on za nás nastoupil i Nemanja Kuzmanovič a velmi blízko angažmá byl Vojtěch Šrom..
 
 
adminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
31.3.2018, 22:57
 
 
Reakce na phhp: na domaci strane se z nasich byvalych hr...
Doplněno, Jarda je samozřejmě také doplněn. Není nutné být ironický, každý dělá chyby.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin