Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
phhp | Hodonice
31.3.2018, 22:36
 
 
na domaci strane se z nasich byvalych hracu objevil simersky a zapalac.jak je psane v reportu ze zapasu.a svozil tady snad nehral?myslim, ze dost dlouho.zlaty z.planka
 
 
mišák.z | Znojmo
31.3.2018, 15:41
 
 
Dnešní stream Opava- Znojmo odkaz
 
 
Jiří_M. | Znojmo
31.3.2018, 11:23
 
 
Logo je dle mého vyhovující a snadno zapamatovatelné.

K věci. Fotbal v pátek o půl paté? Smajlík Smajlík Smajlík Děkujeme. Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo
30.3.2018, 10:28
 
 
Reakce na Lukáš: Chtělo by to NOVÉ LOGO KLUBU! Toto logo...
Já si myslím, že logo je fajn, toť můj názor. Nemyslím si, že musíme jít po stylu Juventusu a vyhazovat zbytečně peníze za něco nového, když logo je dle mého vyhovující. A vůbec mi nepřijde zastaralé.
 
 
Lukáš | Brno
29.3.2018, 07:13
 
 
Chtělo by to NOVÉ LOGO KLUBU! Toto logo si myslím je, už dosti zastaralé a navyhovující!
 
 
robert.knebl | Znojmo
26.3.2018, 07:52
 
 
TO5 3 "PLUS":
1. Vychytaná další nula pro V. Veselého
2. 1. SC Znojmo FK (tedy V. Veselý) drží čisté konto již 212 minut
(v mistrovských zápasech FNL)
3. Neprohráli jsme i s přípravou již 12 zápas v řadě, pokud se teda nepletu!!!

TOP 3 "MÍNUS":
1. Jak píše Jarda001 výkon celého mužstva bylo za očekáváním i vzhledem k tomu, jak minule přejeli v 10 lidech Ústí n. L.
(a nemyslím si, že Vítkovice hráli nějaký špičkový fotbal. Naopak přitom málu, si vypracovali více, než my a my bychom ještě za bod měli být rádi, ale na Opavu či boj o postup toto rozhodně nestačí. Čekal jsem větší nasazení, bojovnost, nápaditost či ve finálním zakončení větší klid, rozvahu a jistotu. Někdy to byla až nepochopitelně zvolená řešení!?! Místo toho, abychom se tlačili do vápna, tak před velkým vápnem ztrácíme míče, neumíme přihrát, bojíme se udělat něco na sebe či si to přihrát na nohu. V jednu chvíli jsem si až říkal, že oni snad nechtějí ani vyhrát a stačí jim remíza, protože tam bylo tolik situací, které dle mého i dorostenci zahráli lépe.

2. Zranění Tomáše Cihláře!?!
3. Ztratili jsme v tomto zápase 2 body a mohli se přiblížit výrazně postupu

Rozhodčí začala dávat karty dle mého až později, ale jinak některé věci dobře nezbaštila a některé měla naopak řešit karetně (především v 1. poločase), ale dejme tomu, že chybami se člověk učí.

Smajlík Smajlík
 
 
25.3.2018, 20:57
 
 
Není každej den posviceni, tak vyhrajeme příště. Vítkovice dobře bránili, my neměli ten spravnej den.
 
 
Jarda001 | Znojmo
25.3.2018, 17:29
 
 
Dneska docela nekoukatelny fotbal Znojmo vůbec nenavázalo na výkon proti Ústí jedíný hráč jterý dnes zahrál dobře byl Vlasta Veselý aktivne jeinak začalo hrat znojmo až v Nastavéní kdy tam přiletel i nejaky centr nebo to tam zakončoval Vašíček. Na Opavu by tenhle výkon ani náhodou nestačil. Chce to zlepšit zapomenout na tenhle zápas a z Opavy minimalně bod. Do toho Znojmo!!!
 
 
satyarthi | Znojmo
24.3.2018, 12:13
 
 
Pardubice - Hradec Králové 0:1.
Cíl je jasný!
Výhra a postup už na 4.místo v tabulce se ztrátou jediného bodu na postup!
Vše nám hraje do karet!
 
 
robert.knebl | Znojmo
24.3.2018, 00:48
 
 
Koukám na tabulku a líbí se mi, jak je každé kolo důležité.

Když vyhrajeme nad Vítkovicemi, tak postoupíme na 5. místo v tabulce bez ohledu na nějaký zápas
A pokud nevyhrají Pardubice doma s HK, tak dokonce postoupíme na 4. místo v případě naší výhry nad Vítkovicemi a budeme ztrácet "pouze" 1 bod na 2. místo tj. postupové místo!!!

A podle mne by bylo nejideálnější, kdyby Pardubice s HK remízovali :-), když bych si teda měl moc přát :-).

A v sobotu beru jakoukoliv výhru!
 
 
robert.knebl | Znojmo
23.3.2018, 19:45
 
 
Odpověď na otázky fanouška:

Postupové šance? Pokud teď 3 zápasy v řadě vyhrajeme, tak věřím, že jsme schopni hrát o postup. Zeptej se po 22. kole FNL :-). Kádr na postup má.

Václav Vašíček mne VELMI příjemně překvapil, jak hrál pro tým a jak bojoval a jak nevynechal nic oproti třeba letům minulým ve Znojmě, kéž mu tato forma a bojovnost vydrží.

Předvedená hra v první zápase skvělá a jak jsem psal, kdyby nehráli 61 minut v 10 lidech, tak vyhrajeme 5:0 a jsme už teď v kladných čísel skóre, které máme. Nyní pouze pořád v pasivní 24:25. Navíc to byl týmový výkon, bojovný a skvěle zachytal Veselý!

Finance na HET ligu? Tak to je spíše otázka pro vedení a ne pro fanoušky.

Myslím, že nebyla chyba rekonstrukce tohoto stadiónu, protože to není jen pro fotbalisty, ale i pro atlety, hasiče a jiné sportovce včetně škol. A hráli se tady mezinárodní zápasy, což vnímám pozitivně! 
 
josta | znojmo
23.3.2018, 13:49
 
 
..nový stadion? Vždyť máme nedostatek treninkových ploch!..
 
 
23.3.2018, 12:09
 
 
Reakce na Jarda001: Jak to vídíte s postupovými šancemi?...
nepochybně by to bylo skvělé, postavit nový stadion, ale v dnešní době...? Kde by stál? Kdo by ho zaplatil?? myslím, že by to byla naprosto zbytečná investice, pokud bys ji chtěl po městě. Nevěřím, že by chodilo víc lidí, pokud by se hrálo na stadionu bez oválu nebo s hezčím bufetem..
 
 
Jarda001 | Znojmo
22.3.2018, 20:41
 
 
Jak to vídíte s postupovými šancemi???Myslíte že máme kádr na to zabojovat o postup?Co říkáte na výkon Václava Vašička proti Ustí(dle mébo výborný výkon korunovaný akcí před 3 golem?Jak se vám líbila předvedená hra v 1 zápase?Kdyby se postoupilo byly by zde dostatečné peníze na het ligu? A poslední otázka, když se ohlednete nemyslíte že byla chyba opravovat tenhle stadion a nepostavit nový jako v Karviné, je zde atletický oval, ochozy za brankou jsou zde podle mého úplně na nic, a zázemí stadionu taky nic extra,když by se postavil nový tak by se dal skvele tenhle použivat jako treningový. Vaše názory
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.3.2018, 12:30
 
 
Reakce na tokok17: Neukazuje to nic. Jen to že sportovec...
... sláva fandům a kotli především Smajlík
 
 
robert.knebl | Znojmo
22.3.2018, 12:29
 
 
Reakce na HodakKarel: Neukazuje to vůbec nic. Jediné co ...
:-) tak tak tak obdiv kotli :-) Smajlík
 
 
tokok17 | Znojmo
21.3.2018, 18:54
 
 
Neukazuje to nic. Jen to že sportovec si najde čas aby podpořil svůj tým či klub z rodného města. Za druhé jsem nebyl na fotbale ale podle těch co tam byli tam nebylo tolik lidí ale za to na florbale jsem byl a tak taky nebylo tolik lidí když tribuna v hale má cca400 sedaček a bylo tam hodně volných míst. Je to i na videu. Jsem sportovec fandím všem znojemským klubům bez rozdílu, ať je ve vedení klubů kdokoli. Jdu fandit znojmákům a sportu. Takže v neděli na značky a třem bodům zdar.
 
 
21.3.2018, 18:17
 
 
Neukazuje to vůbec nic. Jediné co bych řekl,že ti co přišli na fotbal zaslouží obdiv a kotel dvojnásob...v takové kose, co byla,patří jen poděkovat. Tím je myslím vysvětleno, proč mnozí radši půjdou do tepla haly.
 
 
robert.knebl | Znojmo
20.3.2018, 23:15
 
 
Ukazuje to něco? Nebo se to nedá vůbec srovnávat? V každém případě obou týmům přeji jen to nej :-)

neděle - zima: 429 diváků na zápas 1. SC Znojmo FK - Ústí n. Labem - zápas FNL
úterý - všední den (v hale): 430 diváků na zápas Florbal - Buldogs Brno o setrvání v elitní lize florbalu
 
 
adminMilanŠoba | Olomučany | Znojmo
19.3.2018, 12:45
 
 
Reakce na phhp: Po odchodu Z.Planky jsou klubove stranky...
Byl bych rád, kdybyste byli jako fanoušci spokojeni s informačním servisem, který vám předkládáme. Nejen web, ale i Facebook, Twitter a Instagram. Tam všude se na našich oficiálních kanálech můžeme setkávat, tam všude dodáváme informace. Budeme se snažit zaplnit i ty informace, které jste doposud nezískali - např. rozhovory s hráči na hostování - plánujeme s nimi interview po některých z dalších zápasů.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin