Související články

28.08.2022 -  U15: Proti Třebíči jsme dominovali, hattrickem se blýskl Vítek Kučera
04.04.2019 -  Kučeru čeká operace, letošní sezóna pro něj skončila
17.10.2018 -  Štrombach si za ostrý faul proti Brnu vyslechl trest. S Pardubicemi bude chybět i Kučera
09.10.2018 -  Branku jsem překopl o půl metru, lituje Kučera největší šance Znojma v derby
17.09.2018 -  Kdyby to v první půli bylo 4:1, tak by se nikdo nemohl divit., říká Šuškavčevič po Vlašimi
21.07.2018 -  Takové akce diváka neomrzí, připomíná Kučera líbivou brankovou situaci
30.06.2017 -  Pikantní přípravný duel v Kroměříži. Střetneme se s Baníkem Ostrava trenéra Kučery
30.05.2017 -  Radim Kučera, kouč, který udělal ze Znojma ofenzivní postrach. Díky za vše trenére!
28.05.2017 -  Byl to můj poslední zápas na lavičce Znojma, potvrdil trenér Kučera po utkání s Baníkem
23.05.2017 -  Cíl jsme splnili, ale bylo by pěkné se ještě posunout na páté místo, říká trenér Kučera
19.05.2017 -  Věřím, že výhra ve Frýdku hráče povzbudila a ukáže se to i proti Ústí, říká trenér Kučera
14.05.2017 -  Výkon byl diametrálně odlišný než v Sokolově, pochvaloval si po výhře nad Frýdkem trenér Kučera
04.05.2017 -  Sigma nám ukázala, jak se mají dávat góly, hodnotil utkání s Olomoucí trenér Kučera
02.05.2017 -  Pokud podáme výkon jako ve Varnsdorfu, Sigma nás tvrdě ztrestá, ví trenér Kučera
30.04.2017 -  Z výkonu hráčů v první půli jsem hodně zklamaný, hodnotil prohru ve Varnsdorfu trenér Kučera