U15 dovezla z mezinárodního turnaje v Rakousku stříbro!

Z n o j m o - V krásném prostředí tyrolských Alp vyrazili naši starší žáci bojovat v mezinárodní konkurenci o fotbalové vavříny na Osttirol cupu. Mise se jim náramně vydařila. Svěřenci trenérů Václava Dvořáka a Libora Paličky obsadili stříbrnou pozici, přičemž nebyli v turnaji...  » celý článek

Úspěšná U15 ZNOJEMSKÝ DENÍK Aktuálně Rosťa Šamánek pro IDNES
 
ÚVODNÍ ROZHOVOR TRENÉR BALCÁREKROZPIS LETNÍ PŘÍPRAVYTRENÉR BALCÁREK PO PERMU

Nevěděli jsme co od zápasu čekat, ale zvládli jsme to, pochvaloval si brankář Martin Štěpanovský

P i n k a f e l d - Pozitivem prvního přípravného utkání s Permem nebyla jen remíza 2:2, ale také to, že se mezi tři tyče vrátil po zranění třísla Martin Štěpanovský. Odchytal celou první půli a dle jeho slov nepociťoval žádný problém, což nás samozřejmě těší. Pochvaloval si také výsledek a výkon a to i vzhledem k tomu, že jsme zápas odehráli už v druhý den přípravy. celý článek »

Novou sezónu Fortuna národní ligy odstartujeme na hřišti Příbrami, poté nás čeká doma FC Hradec Králové

P r a h a / Z n o j m o - Těžký los nás čeká na úvod nové sezóny Fortuna národní ligy. Střetneme se totiž s oběma týmy, které sestoupily z 1. ligy. V úvodním kole budeme cestovat na hřiště Příbrami, první domácí zápas nás čeká ve 2. kole proti FK Hradec Králové. Následuje cesta do Vítkovic a domácí zápas s Frýdkem Místkem. celý článek »

Start se vydařil. Podívejte se na sestřih prvního přípravného utkání s ruským Amkarem Perm

Z n o j m o - Start do přípravy se nám vydařil, v rakouském Pinkafeldu jsme vybojovali remízu 2:2 proti účastníkovi ruské nejvyšší fotbalové soutěže Amkeru Perm. V utkání jsme šli dvakrát do vedení, soupeři se však povedlo v závěru utkání srovnat. V sestřihu se můžete podívat na všechny čtyři branky, ale především na góly Rosti Šamánka a Stijepa Njireho, které zařídily velmi příjemný výsledek na rozjezd přípravného období. celý článek »

 
Anketa
Sledujete přípravné duely našeho celku?
 
 
 
 
71%
 
 
 
21%
 
 
 
7%
 
 
 
0%
 
 
 
0%
 
počet hlasujících: 14

po 19.6., 19:09: S Permem od 18:00
- Je znám výkop prvního přípravného utkání, které nás čeká již v úterý 20. června. Zápas s ruským Amkarem Perm odstartuje od 18:00 v rakouském Pinkafeldu.

ne 28.5., 17:30: Tři správně tipující na závěr
- Uživatelé Junior28, romario23 a T17 byli těmi, kdo správně uhodl výsledek 3:0 v našem posledním zápase. Gratulujeme.

ne 21.5., 20:57: Remízu 2:2 nikdo neuhodl
- Žádný tipér neuhodl remízu 2:2 s Ústím nad Labem. Povede se správný tip pro utkání ve Vítkovicích, kde je hostem Baník Ostrava?

ne 14.5., 15:31: Výhru 3:0 nikdo netipoval
- Výhru rozdílem třídy si žádný z tipujících nenatipoval správně. Další příležitost máte pro domácí nedělní utkání s Ústím nad Labem.

SC TV
SEU
turnaj Sezimovo Ústí | so 24.6. | 14:30
FC MAS Táborsko
1.SC Znojmo FK
ZNO
turnaj Sezimovo Ústí |so 24.6.|18:00
??? - 1.SC Znojmo FK
příprava |st 28.6.|13:00
1.FC Slovácko - 1.SC Znojmo FK
příprava (Kroměříž) |so 1.7.|15:00
FC Baník Ostrava - 1.SC Znojmo FK
 
 
 
Tabulka
 
Tabuka 2017-2018 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
 
 
 
 
Copyright © 2009-2017 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin