Lídr krajského přeboru na kolenou

Lídr krajského přeboru na kolenou Netradičně již v pátek hrálo naše béčko svůj zápas a to hned proti vedoucímu celku soutěže. Jenže ten odjížděl do Brna s prázdnou, když jej naši hráči na cestu i přes jeho dva góly vyprovodili čtyřmi zásahy do černého! Připravili mu tak první porážku v sezoně! Bravo!

7.kolo, pátek 17.9.2010
1.SC Znojmo-mládež, spolek B - TJ Tatran Bohunice  4:2  (2:1)
Branky: 32.Helebrant, 41.Minarech, 65.Alexa, 70.vlastní (Konečný po centru Minarecha) - 45.Tonev, 48.Krejčí
ŽK: 56.Kováč, 77.Müller - 9.Navrátil, 62.Krejčí, 68.Frank, 84.Hudec
Rozhodčí: Kunický Libor, Kulíšek Petr, Janíček Martin
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Mucha - Švarc, Helebrant, Müller, Alexa - Zifčák (71.Štajner), Vavřík, Palička ml., Minarech, Baláž (81.Beneš) - Kováč
TJ Tatran Bohunice: Cífka - Frank, Hanousek, Vjater, Konečný - Tonev, Hudec, Navrátil, Hrazdíra (66.Ledvoň) - Bombicz, Krejčí

V 15.min. dosavadní lídr soutěže zahrozil jasnou šancí. Hudec se dostal sám před Muchu, ale náš gólman předvedl fantastický zákrok, když střelu ze sedmi metrů vyrazil! O čtyři minuty později měli zase velkou příležitost naši hráči. Minarech si dvakrát narazil se Švarcem až se dostal sám před Cífku, bohunický gólman ale včasným výběhem šanci zlikvidoval. Ve 22.min. dostal na levé křídlo přihrávku Baláž od Minarecha, kličkou do středu se zbavil obránce, vystřelil, zblokovanou střelu v pohodě chytá Cífka. Dvě minuty nato další příležitost hostů. Sám na branku šel Bombicz, ale trestuhodně přestřelil! Ve 27.min. chyba v rozehrávce hostů a nadějná tečovaná Balážova střela končí těsně vedle. Roh. Po něm následuje další a hosté se ubránili. Ve 29.min. nebezpečný Minarechův centr z pravé strany odvrátil na roh Hanousek a v další min. Cífka vychytal další velkou příležitost Kováče. Ve 32.min. se skóre otevřelo k naší radosti. Centr do pokutového území odvrátil Tonev jenom k Helebrantovi, který napálil míč z malého vápna nekompromisně pod břevno - 1:0! Ve 39.min. si náš gólman Mucha zavařil pomalou rozehrávkou a míč mu málem vzal Krejčí. Nakonec jej ale přece jen zachránil. A pak se ve 41.min. radovali opět naše barvy. V rohu vápna se parádně uvolnil Minarech přes dvojici protihráčů a křížnou střelou do horního rohu branky střílí druhou branku - 2:0. Poslední slovo do poločasu měli hosté a dali gól do šatny. Míč do pravé lajny dostal Tonev a přesnou střelou k levé tyči dal hostům naději - 2:1 a vrátil je do hry.

Hned v 46.min. mohli naši hráči zvýšit. Za obranu se dostal Kováč, jenomže správnou chvíli pro zakončení prováhal. Cífka mu vykryl úhel a domácí forvard ani nezakončil. O minutu později hlavička znovu Kováče po centru Minarecha končí vedle. A trestem se stala 48.min. kdy hosté vyrovnali. Náš obránce dali prostor Krejčímu, který posílá míč do sítě - 2:2. Atak se naši hráči museli znovu snažit strhnout vedení na svou stranu. Dost prostoru dostal v 51.min. na levé straně Baláž, ale z dobré pozice vysoko přestřelil. V 63.min. mohl rozhodčí zapískat penaltu po zákroku na Kováče, ale na upozorňování nedal. A tak přišel o dvě minuty později gól ze hry. Naši hráči se dostali se do přečíslení, sám na branku šel Alexa a přehodil vybíhajícího Cífku - 3:2. A to ještě nebylo vše. Dvacet minut před koncem si centr Minarecha z pravé strany do vlastní branky srazil Konečný - 4:2. V 75.min. ve vyložené šanci znovu Minarech - po centru Kováče v akrobatické pozici těsně mijí branku. Hosté se nevzdali a v 77.minutě krásná Bombiczova střela ze šestnácti metrů skončila na břevně! V 78.min. Kováč křížnou střelou dává těsně vedle.