V dalším přípravném zápase vyhrál náš tým na půdě týmu z MSFL.

přípr., neděle 17.7.2011
SK Uničov - 1.SC Znojmo FK  1:2  (0:0)
Branky: Mička, Vašíček
SK Uničov:
1.SC Znojmo FK: 1.poločas: Hrubý - Sukup, Yonov, Odehnal, Maršalík H. - Lukáš, Hnáníček, Podzemský, Bula - Krajičič, Krhut

2.poločas: Doleček - Hříbek, Trnovec, Mička, Švarc - Zifčák, Lacko, Jakub, Maršalík J.- Pacanda, Vašíček

K dalšímu přípravnému zápasu naši hráči odjeli v neděli ráno do Uničova, kde od 11.00 hráli s místním třetiligovým týmem.

Vzhledem k tomu, že minulý týden absolvovali hráči soustředění (letos v domácích podmínkách), v jehož průběhu měli třífázový tréninkový program, odjelo k zápasu 22 hráčů a každý poločas tak absolvovala jiná jedenáctka hráčů. Mnozí hráči ještě rozdýchávali náročnou přípravu a především svalová únava byla na některých opravdu znát. Utkání se navíc hrálo, jak už je letos v létě zvykem, za nepříjemného vedra

V 1.pol. se překvapivě hrál pohlednější fotbal. Během něj jsme si vytvořili několik dobrých šancí. Většina z nich byla po rychlých akcích, ale ani 2x Krhutovi, Hnáníčkovi a dalším se nepodařilo vstřelit branku a protože ani domácí "nezahrozili" skončila půle 0:0. Asi ve 30. min odstoupil Yonov, kterého "tahal" sval, ale během pár dní by mělo být vše v pořádku.

Ve 2.pol. jsme se prosadili v 50 min., kdy Pacanda z rohového kopu přesně našel na zadní tyči naběhnutého Mičku a ten nedal hlavou z bezprostřední blízkosti domácímu gólmanovi nejmenší šanci. Po 15 min. bylo vyrovnáno. Centr nepřijemně mířící pod břevno chtěl Doleček zachytit, míč mu však z rukavic vypadl před domácího hráče a tomu nezbylo nic jiného než zavěsit. Po vyrovnání se fotbal lehce vytratil, a následovala řada nepřesností na obou stranách. Přesto jsme ještě dvakrát zahrozili po standartkách,domácí zase 2x z rychlých brejků a jednou domácí hráč bombou, která by asi skončila v síti, sestřelil Mičku, který se balonu postavil do cesty. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, obešel Lacko na půlce dva hráče a krásnou individuální akci zakončil přihrávkou na rozběhnutého Vašíčka, který se nenechal odstavit od balonu a pak mazácky přehodil vyběhnuvšího gólmana domácích. Utkání jsme tak vyhráli 2:1, což se nám v Uničově již víc než 4 roky nepodařilo

Další přípravný zápas sehrajeme tuto středu tj. 20.července od 18.00 hod v Šatově. Soupeřem budou Tasovice.